dr n. med. Roman Sobolewski

Ortopeda

Jestem zachwycona troską, uprzejmością i podejściem do pacjenta. Tak bardzo się bałam, a tu proszę dr wszystko mi wytłumaczył, pokazywał igiełkę i od razu się zgodziłam na zabieg. To było niesamowite i naprawdę nic nie bolało tak jak dr mnie zapewniał, jestem pod wielkim wrażeniem, że istnieje taki lekarz, wszystkim polecam, nie zastanawiajcie się, tylko wybierzcie dr Sobolewskiego, czuję się teraz świetnie a sąsiedzi nie mogą wprost uwierzyć ,że było tak super, a jednak można!!! Wszystkim polecam. Dodam jeszcze, iż mówiono mi, że tylko operacja usunie mi cystę pod kolanem, a dr był innego zdania i za to jestem mu wdzięczna, naprawdę mu zaufałam i dalej będę ufać, także tylko dr Sobolewski, jest genialny!!!!!

To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora Sobolewskiego i na pewno tu wrócę, widać ze to lekarz bardzo konkretny, z pasja. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie- postawiona została diagnoza. Polecam naprawdę warto.

Byłam 1 raz, mój problem omówil konkretnie i dokladnie. Udzielił dalszych wskazówek . W razie ponownych problemow na pewno wrócę do doktora .

Gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta. Bada dokładnie !!!.Ma wiedzę na temat różnych metod leczenia.

Byłem na wizycie u Pana dr. Sobolewskiego po raz pierwszy. Wspaniały Człowiek. Dokładny, życzliwy i cierpliwy. Od razu zorientował się, w czym tkwi problem. Dzięki Jego zaleceniom mogę już spać bez bólu . Szczerze polecam.

Przemiły, przesympatyczny, uroczy, skromny, a przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz-fachowiec. Spokojny, rzeczowy, genialnie wykonał artroskopię kolana, nie mam żadnych powikłań, już kilka dni po zabiegu miałam pełny zakres ruchowy kolana, goi się wyśmienicie.

Pan doktor jest stuprocentowym profesjonalistą w swojej dziedzinie, jego doświadczenie przekłada się na szybkie i trafne diagnozy, co okazuje się bezcenne w leczeniu. Dziękuję i polecam zawsze i wszędzie !!!!

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Chodzę co Centrum Diagnostyki Medix. Bardzo mile i życzliwie wszystko wyjaśnił mi przed zabiegiem. Takiego spokojnego i wyrozumiałego lekarza dawno nie spotkałam. Polecam każdemu kto ma problemy ortopedyczne.

Świetny specjalista. Operował rękę mojej córki. Można zaufać jego kompetencjom w 100% . Dziękujemy i polecamy !!!

Bardzo dobry specjalista!!! Fachowa pomoc!!! Rewelacyjne podejście do pacjenta. Polecam na 100% - Przekonałam się, że nie tylko pieniądze się liczą. Zaczynam wierzyć w lekarzy :-)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław
Prywatny Gabinet Urazowo
51-114 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań