dr n. med. Roman Sobolewski

Ortopeda

Bardzo kompetentny a przede wszystkim ludzki człowiek.Zlecił konkretne badania, udzielił rzeczowych odpowiedzi a przede wszystkim dał nadzieję na wyzdrowienie i sprawne poruszanie się. Bardzo polecam.

Lekarz otwarty na pacjenta, miły, empatyczny i serdeczny, nie zostawił bez odpowiedzi na moje pytania. Kompetentny. Godny polecenia.

Jestem zachwycona troską, uprzejmością i podejściem do pacjenta. Tak bardzo się bałam, a tu proszę dr wszystko mi wytłumaczył, pokazywał igiełkę i od razu się zgodziłam na zabieg. To było niesamowite i naprawdę nic nie bolało tak jak dr mnie zapewniał, jestem pod wielkim wrażeniem, że istnieje taki lekarz, wszystkim polecam, nie zastanawiajcie się, tylko wybierzcie dr Sobolewskiego, czuję się teraz świetnie a sąsiedzi nie mogą wprost uwierzyć ,że było tak super, a jednak można!!! Wszystkim polecam. Dodam jeszcze, iż mówiono mi, że tylko operacja usunie mi cystę pod kolanem, a dr był innego zdania i za to jestem mu wdzięczna, naprawdę mu zaufałam i dalej będę ufać, także tylko dr Sobolewski, jest genialny!!!!!

To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora Sobolewskiego i na pewno tu wrócę, widać ze to lekarz bardzo konkretny, z pasja. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie- postawiona została diagnoza. Polecam naprawdę warto.

Troskliwy i profesjonalny lekarz. Słucha, co się do niego mówi, nie zbagatelizował problemu z jakim przyszłam...........finalnie zlecił rehabilitację i a wcześniej mam wybrać leki. Polecam wszystkim osobom, które mają problem ortopedyczny.

Gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta. Bada dokładnie !!!.Ma wiedzę na temat różnych metod leczenia.

Byłam 1 raz, mój problem omówil konkretnie i dokladnie. Udzielił dalszych wskazówek . W razie ponownych problemow na pewno wrócę do doktora .

Byłem na wizycie u Pana dr. Sobolewskiego po raz pierwszy. Wspaniały Człowiek. Dokładny, życzliwy i cierpliwy. Od razu zorientował się, w czym tkwi problem. Dzięki Jego zaleceniom mogę już spać bez bólu . Szczerze polecam.

Przemiły, przesympatyczny, uroczy, skromny, a przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz-fachowiec. Spokojny, rzeczowy, genialnie wykonał artroskopię kolana, nie mam żadnych powikłań, już kilka dni po zabiegu miałam pełny zakres ruchowy kolana, goi się wyśmienicie.

Pan doktor jest stuprocentowym profesjonalistą w swojej dziedzinie, jego doświadczenie przekłada się na szybkie i trafne diagnozy, co okazuje się bezcenne w leczeniu. Dziękuję i polecam zawsze i wszędzie !!!!