lekarz Roman Szpak

Niemiły, problem z odpowiedzią na zadane pytanie. Nie polecam Ośrodek w Ujeździe powinien się poważnie zastanowić w jakim celu zatrudnia takiego "fachowca"

Pan doktor prowadził moją ciążę w 2016 roku. Zaznaczę, że chodziłam do niego na NFZ. Kilka pierwszych spotkań rewelacja. Robił USG, wręczał zdj dziecka, badał...Była to moja druga ciąża więc byłam obeznana z tematem i wiedziałam czego się spodziewać. W okolicach drugiego trymestru Pan doktor był rozdrażniony, niechętnie robił USG i każda wizyta w tym czasie kosztowała mnie sporo nerw! Na moje pytania odpowiadał w kpiący sposób. Zapytałam o pleć dziecka to usłyszałam, że zobaczę przy porodzie! W efekcie Pan doktor oszacował ją dopiero w 8 miesiącu ciąży bo przedtem mu się nie chciało. Pod koniec ciąży było lepiej. Ale wszystko zależy od jego nastroju. Jak ma dobry humor to jest ok ale jak jest zmęczony lub zły to wyraża się w sposób arogancki. W szpitalu interesował się mną, pomagał a po porodzie pogratulował. Zalety Pana doktora: zawsze bada pacjentkę; zleca wszystkie potrzebne badania; gdy ma dobry humor jest miły; interesuje się w szpitalu; przyjmuje na NFZ co jest plusem bo jeżeli odprowadzamy składki to mamy prawo do opieki medycznej. Wady: humorzasty; lubi krytykować innych (źle zlecił badania to zgonił na pielęgniarki); zapominalski; nie wiem jak innym ale mi przeszkadzało, że ciągle zmieniał piosenki na YT w mojej obecności; traktuje w niektórych momentach pacjentki przedmiotowo. Reasumując: jako specjalista jest dobry ale jego charakter bardzo go ogranicza. Raz mówi jedno, raz drugie. Gdyby to była moja pierwsza ciąża, to byłabym zdezorientowana. Jeśli ktoś jest wrażliwy, to niech idzie do kogoś milszego bo może wyjść z płaczem z gabinetu. Wystawiam ocenę dobrą i życzę wszystkim Paniom szczęśliwego rozwiązania a Panu doktorowi, żeby był milszy :)

Lekarz z profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Uratował moją pierwszą ciążę za co jestem mu ogromnie wdzięczna! W szpitalu interesuje się swoimi pacjentkami, w przeciwieństwie do innych lekarzy, których pacjentki leżą przeszło tydzień po terminie... Do lekarza chodzę od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z przykrymi uwagami, komentarzami jak to stwierdzają inne kobiety...

Do pana doktora trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży. Dzięki jego wiedzy i bardzo szybkiej reakcji nie doszło do poronienia. Moje dziecko żyje, jest zdrowe mimo, że inni lekarze stwierdzili, iż nie ma szans na donoszenie tej ciąży. Teraz wiem, że kolejną ciążę też on poprowadzi, bo jest kompetentny i dysponuje ogromna wiedzą. Poza tym jest konkretnym lekarzem, nie było pytania na które nie udzieliłby mi dokładnej odpowiedzi. Będąc w ciąży musiałam wykonać masę badań o których inne moje koleżanki nawet nie słyszały... Czekając na poród wszystko zaplanował wtedy kiedy on miał dyżur :) (1 dzień po terminie wywoływali poród, w przeciwieństwie do innych pacjentek które leżały tydzień czy prawie dwa po terminie, bo ich lekarze mieli ich stan "gdzieś"). Uważam, ze jeśli ktoś szuka konkretnego lekarza który jest pewny tego co robi, przy czym potrafi podnieść na duchu, uspokoić i dać nadzieję w trudnych chwilach to doktor Szpak jest jak najbardziej odpowiednią osobą :)

Najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, bardzo niemiły w stosunku do pacjentek, naganne podejście do wykonywanej pracy i ludzi. Niekompetentny, mało poświęca czasu nie mówiąc o wykonaniu jakichkolwiek badań, odradzam tego lekarza !!

Najgorszy lekarz jakiego znam. Uprzejmy tylko na wizytach prywatnych a na ubezpieczenie lepiej nie mówić. Twierdził że nie jestem w ciąży chociaż byłam, miałam wyniki badań hcg a on twierdził że na palec nie stwierdzi ciąży. teraz nie chce wydać usg bo twierdzi że jak on kierował to jego. Przy porodzie nie interesuje się pacjęntką. Czy na coś liczy?Nie polecam. A nawet uprzedzam nie chodzcie do niego.

Jestem matką trójki dzieci.Dwie prowadził dr. Szpak.Gdyby nie pan doktor miałabym tylko jedno dziecko i mnóstwo poronień.Dlatego jestem mu bardzo wdzięczna,a mam porównanie ,gdyż pomiędzy pierwszym a drugim synkiem jest 14 lat rożnicy i kilku lekarzy .Jestem przed czterdziestką a 3 tygodnie temu urodziłam zdrową córeczkę.POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Jestem matką trójki dzieci.Dwie prowadził dr. Szpak.Gdyby nie pan doktor

Bardzo dobry lekarz. Na początku ciąży byłam na dwóch wizytach u innego lekarza i mam porównanie, i dzisiaj wiem, że nie poszłabym już do innego ginekologa. Miałam podczas ciąży wykonane wszystkie potrzebne badania, gdzie moja bratowa chodząca do innego "specjalisty" nie miała wykonanej nawet połowy. Polecam Pana Romana z całego serca.

Pan Roman Szpak prowadził moją drugą ciąże.Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę podczas ciąży i porodu.Mimo,że szedł na urlop wypoczynkowy nie zostawił mnie i doprowadził do szczęśliwego rozwiązania.Michaś ma już dwa miesiące i jest zdrowym oraz dużym chłopcem.Dziękuje panie doktorze;-)

DR SZPAK PROWADZIŁ MNIE W OKRESIE DWÓCH CIĄŻ. DZIŚ WIEM, ŻE GDYBY NIE PRZESADNA ( MOIM ZDANIEM)OSTROŻNOŚĆ Z JEGO STRONY, MOGŁABYM NIE MIEĆ ZDROWYCH DZIECI A JEDNEGO NAWET NIE MIEĆ W OGÓLE. WG. MNIE JEST TO LEKARZ GODNY POLECENIA.