Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, potrafiący słuchać pacjenta. Wizyty nie drogie, a czasami nawet za darmo przyjmie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania :)

Miły i uprzejmy, fachowo podchodzi do pacjenta. Konkretny w swoich diagnozach. Wizyta jedna z najtańszych w Głownie 40 zł. Polecam w 100%

Znakomity lekarz i człowiek. Zawsze można na niego liczyć. Niezmordowany, oddany swojej sprawie, lekarz z powołaniem. Leczy nie tylko ciało, ale także duszę. Bardzo dobry profesjonalny kontakt i podejscie do pacjenta, Zawsze uprzejmy i rzeczowy. A w dodatku po prostu uczciwy gość. Nigdy nie odmówił wizyty domowej. Polecam!

Polecam dr. Wasilewskiego bardzo dobry diabetolok.a tym bardziej pomógł,mojemu tacie który miał niski poziom cukru.

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze służy pomocą. :) Polecam wszystkim!

Jeden z najlepszych i najkonkretniejszych lekarzy jakich znam, fachowe podejście do pacjenta. Miły wyrozumiały, zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Nie jednej osobie uratował życie...

Super internista, spokojny, uczciwy,zawsze każdego cierpliwie wysłucha. Polecam każdemu. Mało takich lekarzy na świecie.

Lekarz dobry w swojej specjalizacji polecam szczególnie dla osób w podeszłym wieku.

Świetny i wykształcony lekarz z powołania.Ma doskonały kontakt z pacjentem-wzbudza zaufanie.

Bardzo miły i sympatyczny człowiek. świetny lekarz

Bardzo miły i sympatyczny człowiek. świetny lekarz

Wciąż poszukujesz "Internista Głowno"?

Kilińskiego 25

Bielawska 15