lekarz Roman Zalewski

USG, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, konkretny, ma świetne podejście do dzieci. Wyroznia sie na tle swoich kolegów do fachu. Polecam

Wspaniały lekarz.Zyczliwy,kompetentny,kulturalny,doskonałe podejście do pacjenta i jego opiekuna.W przeciwienstwie do niektórych swoich kolegów ,potrafi powiedziec przepraszam.Dziękuje Panu Doktorze.

wiecznie na lekach uspakajających ,arogant

wiecznie na lekach uspakajających ,arogant

Dziękujemy Panu Doktorowi Zalewskiemu za szybkie wykonanie kompleksowych badań w celu zdiagnozowania choroby oraz miłe podejście do pacjenta, wyczerpujące udzielenie informacji i za podjęte kroki w dalszym leczeniu. Mama z Karolem

wspaniały, kompetentny, umiejący sprawić uśmiech na twarzy dziecka. POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Bardzo szkoda że ten lekarz nie ma swojej praktyki lekarskiej choćby prywatnej. Bardzo sympatyczny, oddany dzieciom, i ich leczeniu. nigdy nie odmówi porady i zbadania, swoim małym podopiecznym, zawsze chętnie i wnikliwie docieka przyczyn choroby.Dla dzieci jest wstanie poświęcić wszystko i wiem!!!!!!!! nawet sprzeciwić się przełożonym ( dyrekcji). Jest jednym z nielicznych lekarzy oddany swojej pracy i poświęceniu dla "SWOICH DZIECI" pacjentów. mama Arusia i Maji.Dziękuję DOKTORZE za opiekę i leczenie moich dzieci.

to jest prawdziwy lekarz z powołania! przede wszystkim nie podaje w nieuzasadnionych przypadkach antybiotyków ( w przeciwieństwie do jego współpracowników którzy robią to nagminnie !!!!) robi najpierw badania a później podejmuje leczenie !!! szanuje go i nie wyobrażam sobie oddziału dziecięcego bez niego.

Bardzo dobry i konkretny :) Polecam wszystkim.

Bardzo dobry i konkretny :) Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz, konkretny i bardzo dociekliwy nie wypuści dziecka do póki nie będzie wiedział co mu dolega lub dolegało.Super podejście do pacjentów, polecam.

Rewelacyjne podejście do dziecka i rodzica :) Pełna informacja o badaniach, wynikach i podjętym leczeniu.