mgr Romana Jabłońska

Psycholog

Widzę, że poprzednie pozytywne opinie dotyczą innej osoby (widać choćby po imieniu). A p. Jabłońska jest bardzo zakłamaną osobą, uprzejmą owszem, życzliwą w sposób wymuszony. Jej praca polega na rozmowie, rozmawiać może długo- szkoda, że bez konkretnego celu i w żaden sposób nie pomaga... Wiem też, że prywatnie jest kimś, kto wykorzystuje ludzi- nie płaci za zlecenia, oszukuje. A skoro prywatnie nie jest kimś godnym zaufania, trudno aby w pracy była kimś pomocnym. Odradzam z całego serca!!

Te opinie bardzo dobre są dla mnie niezrozumiałe. Ja mam z panią mgr. inne, negatywne doświadczenie. Na pierwszą wizytę przyszłam sama aby porozmawiać o problemie z córką. Pani robiła notatki i wydawała się na tyle kompetentna, że przyszłam na drugą wizytę z córką. Niestety okazało się, że pani poprzednie notatki wyrzuciła do kosza i musiałabym znowu opowiadać to samo tyle, że przy córce. Potem rozmowę prowadziła dziwnie, unikając rozmowy o zasadniczym problemie a udzielając w zamian porad kosmetycznych...kiedy usilnie próbowałam powrócić do tematu, stwierdziła, że ona na to nic nie może poradzić. Córka ma problem polegający na odnalezieniu się w grupie większej ilości osób - blokuje się np.przy odpowiedzi na pytanie nauczyciela przed klasą. Ogólnie strata kasy i zaufania do psychologów .

Również polecam Panią Jolantę dla tych, którzy chcą uporać się ze swoimi problemami, odzyskać spokój ducha, zmienić się i zacząć prowadzić szczęśliwe życie. Zgadzam się z opiniami, że nie przychodzi to łatwo, trzeba włożyć sporo pracy, mieć dużo cierpliwości, bo zmiany nie nadchodzą gwałtownie, lecz powoli, no i najważniejsze chcieć iść na współpracę. Akurat dawanie do czytania lektur uważam za bardzo dobre, wiedza się lepiej utrwala, również można dowiedzieć się innych nowych rzeczy, bowiem nie wszystko za jednym razem da się omówić na spotkaniu. Uważam, że czytanie tych książek leży tylko i wyłącznie w interesie pacjenta, w jego chęciach zmieniania się i otwierania na nowe rzeczy. Atmosfera na spotkaniach również jest przyjazna. I zmiana obuwia też mi odpowiada, bo siedzi się w czystym, a nie zabłoconym mieszkaniu. No i najważniejsze trzeba pamiętać, że nikt za nas nie rozwiąże naszych problemów, no chyba że dobra wróżka przyleci z bajki :)Są dawane wskazówki, możliwe drogi i możliwe zmiany, wybór należy do nas samych.

Bardzo zaangażowana w problem pacjenta. Przyjmuje także małe dzieci, jest bardzo miła i delikatna - polecam

Z powodu mojej głębokiej już depresji trafiłam do pani magister zupełnie przez przypadek.Pomyślałam sobie jak nie ta, to już nikt inny. Jakość wizyty przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest to osoba niezwykła, wzbudzające od razu zaufanie. Potrafiła tak przeprowadzić rozmowę, że od razu poczułam się lepiej.Polecam gdy ktoś nie radzi sobie z problemami dnia codziennego.