lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Neonatolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

...bardzo profesjonalna, cały czas pogłebia swoja wiedze o nowe metody leczenia i lekarstwa.Nowości na rynku nie sa jej obce..stale jezdzi na sympozja i dzięki temu zawsze jest w temacie...wspaniałe podejście do dzieci...jasno wyjasnia podawanie leków...BARDZO SZYSKIM POLECAM...!!!!!!!!!

Nic dodać, nic ująć. Dziękujemy, że Pani jest!

Nic dodać, nic ująć.
Dziękujemy, że Pani jest!

Dziękujemy, że Pani jest! Nasza córka ma 20 m-cy, od urodzenia jest pod opieką Pani doktor. Konkretna i zdecydowana! Szczerze polecam!

Dziękujemy, że Pani jest!
Szczerze polecam!

Pani dr sprawia wrażenie , że jest zawsze pewna tego , o czym mówi , a to daje nam rodzicom bardzo dużo . Mamy do niej pełne zaufanie . Prowadzi naszą córeczkę już 4 rok . Polecmy serdecznie .

myślę,że lekarz wie co mówi i mówi to w sposób przystępny i zrozumiały dla rodzica tłumacząc wady i zalety odpowiedniej profilaktyki zdrowotnej i leczenia dziecka

Bardzo miła, kompetentna Pani Dr . Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy co na czym polega i jak brać leki, i ma cierpliwość do małych pacjentów :)

CUDOWNY LEKARZ !!! MALI PACJENCI MAJĄ SZCZĘŚCIE , ŻE W JELENIEJ GÓRZE JEST TAKI SPECJALISTA.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Jelenia Góra"?

przychodnia Zabobrze

al. Bankowa 5 lok. 7
Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych
Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
ulica Witosa 7
58-150 Strzegom