lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Neonatolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

Nic dodać, nic ująć. Dziękujemy, że Pani jest!

Nic dodać, nic ująć.
Dziękujemy, że Pani jest!

Dziękujemy, że Pani jest! Nasza córka ma 20 m-cy, od urodzenia jest pod opieką Pani doktor. Konkretna i zdecydowana! Szczerze polecam!

Dziękujemy, że Pani jest!
Szczerze polecam!

...bardzo profesjonalna, cały czas pogłebia swoja wiedze o nowe metody leczenia i lekarstwa.Nowości na rynku nie sa jej obce..stale jezdzi na sympozja i dzięki temu zawsze jest w temacie...wspaniałe podejście do dzieci...jasno wyjasnia podawanie leków...BARDZO SZYSKIM POLECAM...!!!!!!!!!

CUDOWNY LEKARZ !!! MALI PACJENCI MAJĄ SZCZĘŚCIE , ŻE W JELENIEJ GÓRZE JEST TAKI SPECJALISTA.

myślę,że lekarz wie co mówi i mówi to w sposób przystępny i zrozumiały dla rodzica tłumacząc wady i zalety odpowiedniej profilaktyki zdrowotnej i leczenia dziecka

Pani dr sprawia wrażenie , że jest zawsze pewna tego , o czym mówi , a to daje nam rodzicom bardzo dużo . Mamy do niej pełne zaufanie . Prowadzi naszą córeczkę już 4 rok . Polecmy serdecznie .

Bardzo miła, kompetentna Pani Dr . Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy co na czym polega i jak brać leki, i ma cierpliwość do małych pacjentów :)