prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

Ginekolog

Pan profesor prowadził moje dwie ciąże. Bardzo dobra opieka lekarska, urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Obok fachowej opieki medycznej Pan profesor był dla mnie dużym wsparciem. Byłam niełatwym pacjentem, pełnym obaw ponieważ wcześniej, zanim profesor Dębski został moim lekarzem, straciłam syna w winku źle przeprowadzonego porodu w innym szpitalu. Profesor znając moją historię był niezwykle dobrym lekarzem i człowiekiem, cierpliwym i pomocnym. Jeszcze raz dziękuję Panie profesorze!

Uratował mojego syna .gdy inni lekarze mówili ze dziecka nie da się uratować i będą ratowałć mnie a syna nie bo za wcześnie ,ponieważ wody odeszły mi w 20 tygodniu On przyszedł zbadał i powiedział ze da mi takie leki po których jeszcze 10 tyg przelerzę i wszystko bedzie dobrze.przeleżałam 9 a nie 10 w szpitalu na czerniakowkiej syn ważył 1780 był zdrowy i silny .8 dnia byliśmy w domu.dzis ma 10 lat i jest z nim wszystko ok. Mimo niepochlebnych opinii na tym portalu jak Panu doktorowi z całego serca dziekuje .lekarz ma leczyć i pomagać a nie byc miłym i głaskać pacjentki po głowie .szcunek dla pana Dębskiego

Wspaniały Specjalista, poleciłam go wielu znajomym. Fakt drogi i trzeba się naczekać w kolejce, ale czasu poświęca tyle pacjentce ile trzeba.Prowadził moje 3 ciąże. Podczas pierwszego porodu, a w konsekwencji cięcia miałam poważne problemy ponieważ wykrwawiałam się na stole bo nie kurczyła się macica. Profesor został do mnie wezwany przez lekarzy wykonujących cesarskie cięcie i tylko dzięki niemu mam następną dwójkę dzieci. To prawda, że wizyty prywatne są kosztowne, ale z pewnością warto!!! Poza tym w szpitalu nie oczekuje żadnych dowodów wdzięczności. więc jak płacić to legalnie a nie do kieszeni w szpitalu jak co niektórzy. Ja miałam 3 cesarki, bo takie było wskazanie i nic mnie to nie kosztowało. Gorąco polecam.

PZEDE WSZYSTKIM OPIEKUNCZY,DBA O SAMOPOCZUCIE KOBIETY, MA SPECYFICZNE POCZUCIE HUMORU ,KTORE MOZE ZRAZIC ALE SWIETNY FACHOWIEC,ZA CHWILE URODZE SWOJE PIERWSZE DZIECKO I CIESZE SIE ZE JESTEM POD OPIEKA PANA ROMUALDA,JESTEM SPOKOJNA CHOC BOJE SIE PORODU,UFAM MU BEZGRANICZNIE,DAJE MI POCZUCIE BEZPIECZENSTWA I POZYTYWNEGO MYSLENIA.POLECAM GORACO.TERAZ PRZYJMUJE NA SOKRATESA 5

Człowiek przede wszystkim kompetentny ,a to jest bezcenne w sprawach życia .Polecam

jako jedyny postawił mi właściwą diagnozę endometriozy i podjął zdecydowane leczenie chirurgiczne. polecam w 200% :))))

Bardzo specyficzny, ale naprawde godny polecenia. Wykonal u mnie laparoskopowe wyciecie torbieli jajnika. Blizn wlasciwie nie widac.

Jest to jedyny lekarz, który dał mi nadzieję że kiedyś zostanę mamą. Mimo wady macicy którą mam udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowego syna. Profesor ja najbardziej godny polecenia.

Profesor podważa opinie specjalistów z innych dziedzin medycyny, o których nie ma pojęcia. Mi nie pomógł, a nagadał się o swojej genialności przez całą wizytę i muszę przyznać, że nigdy żaden ginekolog tak boleśnie mnie nie badał - to nie jest normalne, żeby bolało jeszcze przez godzinę po zejściu z fotela!

Super lekarz i człowiek. Uratował mi zdrowie i poniekąd życie.

Super lekarz i człowiek. Uratował mi zdrowie i poniekąd życie.