prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

Ginekolog

Od 19 lat jestem wierną pacjentką. Pan profesor uratował życie mi i mojej córce! Poza wiedzą medyczną ma wspaniałe wyczucie stanów psychicznych kobiety, potrafi w odpowiednim momencie pocieszyć, podtrzymać na duchu.

Pamiętam dr. Dembskiego z czasów kiedy był ordynatorem w Bielańskim, przywitał na świecie moją pierwszą córkę:) Bardzo miły i wesoły człowiek oraz kompetentny lekarz.

Bardzo miły i wesoły człowiek oraz kompetentny lekarz.

Jestem jego pacjentką od 15 lat. Poleciłam go wielu znajomym. Wyciągnął mnie "z problemu", który inni chcieli wyłącznie operować, pozbawiając mnie tym samym szansy na bycie mamą. Kilka lat póżniej prowadził moją ciążę. Mój syn prawdopodobnie żyje dzięki niemu. Fakt, jest cholernie drogi i zachowuje się czasem "niestandardowo", ale to DOSKONAŁY fachowiec.

Cudowny człowiek, dzięki jego kompetencji cieszę się dziś zdrowiem moim i mojego dziecka, uratował nam obu życie. Uważam za bardzo nie sprawiedliwe komentarze nie pozytywne...

To wspaniały człowiek i lekarz byłam jego pacjentką jakis czas temu.Profesjonalizm w 100%Oby tak dalej panie profesorze.

Super.Uratował mi życie i dzieki temu moje dziecko ma zdrową mamę

Super.Uratował mi życie i dzieki temu moje dziecko ma zdrową mamę

godny zaufania, prowadził moje ciąże odpowiednio, podchodzi do pacjenta jak do człowieka

Bardzo dobry i sumienny ginekolog. Polecam go każdej mojej znajomej. Nie spotkałam jeszcze lepszego "fachowca" w tej dziedzinie.

Bardzo dobry i sumienny ginekolog. Polecam go każdej mojej znajomej.
Nie spotkałam jeszcze lepszego "fachowca" w tej dziedzinie.

Faktycznie wizyta jest droga ale kompetencja profesora jest tego warta. Serdecznie polecam

Cudowy człowiek, wspanialy specjalista. Uratował mi życie.

Cudowy człowiek, wspanialy specjalista. Uratował mi życie.