lekarz Romuald Górniak

Konkretny, cierpliwy i uczciwy. Chodzę do niego od ponad 15 lat. Nie jest naciągaczem, który "wynajduje" nadżerki itp i zaprasza do prywatnego gabinetu. Bardzo go cenie za łagodne usposobienie i fachową pomoc.

Polecam dr Górniaka po przejściach z innymi Paniami ginekolog ten lekarz jest naprawdę dobry i godny polecenia. Chodzę do niego na Nadrzeczna na NFZ. Prowadzi moją ciąże, jest bardzo delikatny, cierpliwy i wszystko tłumaczy dokładnie i szczegółowo. Naprawdę fajny lekarz. Polecam

Lekarz bardzo miły,troskliwy,lecz plamiąc od 4 tyg ciaży nie zrobil nic oprocz wypisania recepty na Luteinę.Życząc zdrówka.w 8 tygodniu też plamiłam,ale serduszko pięknie biło, w 12 tygodniu w szpitalu okazalo sie ze dzieciatko sie nie rusza,serduszka nie ma.... No cóż teraz sobie tak mysle ze mogl mnie do szpitala chociaż wyslać bylabym pod stala opieką,dodam ze to moje drugie poronienie.i dr.Górniak o tym wiedział.

wszystko wporzadku tylko zdziwilo mnie ze nie umowil mnie na nastepną wizytę po informacji ze mam bardzo nie regularny okres do jakiejs kontroli czy cos ..Tak jakby sie tym nie przejoł

Lekarz bardzo kompetentny, 0 stresu, 100% wyrozumienia. Delikatny- co w tej dziedzinie jest bardzo ważne. Poświęca dużo czasu, aby wszystko jasno wyjaśnić, przez co można niekiedy dłużej poczekać.. Doktor Warty polecenia!

Byłam u tego lekarza kilka razy... z tym samym problem i sama nie wiem co mam myśleć bo nie bardzo widzę poprawę sytuacji... mijają trzy miesiące a ja tylko pieniądze wydaje na kolejne leki. Jednak jeśli chodzi o uprzejmość i podejście do pacjentki to bardzo polecam... lekarz w sam raz na pierwszą w życiu wizytę:-)

Moge z czystym sumieniem polecic tego lekarza.Chodze do niego juz 10 lat, prowadzil moje 2 ciaze i jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam :)

Nie polecam tego lekarza najgorszemu wrogowi. Przez pół roku próbowałam się u niego leczyć.. Wizyta trwała nie dłużej niż 6 min wraz z badaniem to po pierwsze. Po drugie mimo zgłaszanych krwotoków trwających od 3 miesięcy doktor nie widział problemu i leczył mnie lekami tamującymi krwawienie.... Kiedy poszłam do innego lekarza okazało się , że mam ogromną zmianę nowotworową dzięki Bogu niezłośliwą , która przy tak długim ciągłym krwawieniu wpędziłaby mnie do grobu. Przeszłam operację i nadal choruję. Drogie kobiety jeśli chorujecie zmieńcie lekarza. On potrafi tylko prowadzić ciążę. Nie nazwałabym go ginekologiem a tym bardziej specjalistą a raczej położnikiem. Życzę zdrowia.

Pan dt ma mnóstwo pacjentek, bo pracuje w 2 miejscach i wiecznie jest "zalatany". Jeśli chodzi o to czy mi pomógł to zadecydowanie mogę stwierdzić, że NIE. Odmawiał mi badania USG, zamiast tego przepisywał mi różnorakie tabletki, po których czułam się fatalnie (bo nie mogę brać hormonów) i do tej pory nie dowiedziałam się co mi dolega i co jest przyczyną braku miesiączki. NIE POLECAM!!

Chodzilam do doktora Gorniaka z pierwsza ciaza i wszystko przebieglo pomyslnie. teraz chodze z druga i jak narazie jest ok. jedyny maly minusik ze musialam sie troche prosic o USG ale byl po urlopie i mial mnostwo pacjentek i chyba cos kręcil z braku czasu. ale zrobil :) troche tez trzeba od niego wyciagac informacje - ogolnie polecam.