Romuald Nosek

Reumatolog

1,3

Nie polecam ,wizyta trwała 3 minuty,lekarz nie słuchał co chciałem powiedzieć i całkowicie błędna i wyssana z palca diagnoza, najgorszy lekarz u jakiego byłem do tej pory

Nie polecam !! Że też tacy lekarze jeszcze pracują...!! Wogule nie szuka przyczyny choroby , przepisał lek mimo iż mówiłam że brałam już dużo leków przeciwbólowych i żadne nie pomagają.. Nie słucha co się do niego mówi .. Wizyta prywatna trwała zaledwie 6 minut ... Szkoda czasu na takiego lekarza i pieniędzy! Pierwszy i ostatni raz do niego poszłam !

Nie polecam !!
Że też tacy lekarze jeszcze pracują...!!
Nie słucha co się do niego mówi ..
Wizyta prywatna trwała zaledwie 6 minut ...
Szkoda czasu na takiego lekarza i pieniędzy!
Pierwszy i ostatni raz do niego poszłam !

Co to za lekarz romuald nosek pisze z malej litery bo on nie zasluguje na nic innego.ja nie rozumie ze zatrudniaja takich typów mi nie zaliczyl zlamanej miednicy i kregoslupa w wypadku w pracy 0%uszczerbku na zdrowiu A meczylem sie 1rok aby wrocic do pracy

A meczylem sie 1rok aby wrocic do pracy

moja córka trafiła do niego w ZUS. Pan stwierdził, że jest zdrowa. Sprawa wygrana w apelacji. Córka ponownie trafiła do niego na konsultację. Stwierdził, że ne potrafi jej już pomóc. Jestem ciekawa co nim kieruje, że jest złym człowiekiem i lekarzem.

To zaskakujące, że w dzisiejszych czasach ktoś tak gburowaty, bez empatii, ignorant jest praktykującym lekarzem. Porażka i jeszcze raz wielka porażka.

ODRADZAM STANOWSZO!!! NIE SLUCHA WOGLE PACJENTA COS GADA SOBIE POD NOS NORMALNIE NIE ZBADAL TYLKO PISAL I MOWIL ZE JESTEM ZDROWA CHOCIAZ MIALAM W TYM MOMENCIE GRYPE NIE PROFESIONALNY IGNORANT! WIZYTA TRWALA 5 MINUT I ZADNYCH WYPISANYCH LEKOW!!! TOTALNA PORAZKA!! TAKZE JUZ NIGDY DO NIEGO! STRATA CZASU!!!! UWAZAJCIE NA NIEGO!!!

Ignorant, zero empatii, kompetencji. Dla mnie ta wizyta to stracony czas, nigdy więcej. Ten lekarz, to jakaś totalna porażka.

Popieram w 100% moich przedmówców. Dramat dla pracodawcy. Cham, gbur i stwierdzenie, po co to skierowanie do chirurga, może być dobrze lub żle , że jak pani wyjdzie z gabinetu to panią samochód też może przejechać. Ale jak się upieram to da mi to skierowanie.....Porażka. Nigdy więcej nie zarejestruje się do tego"profesjonalisty"!!!!! Alicja

Nie polecam tego Pana, szkoda tylko czasu i nerwów. Jest chamski i gburowaty, zamiast wykazać chęć pomocy, stwierdził, cytuję: "Jest Pani niedorobiona genetycznie". I to ma być lekarz... ? To jest kpina, żeby taki typ pełnił funkcję lekarza, bo ten tytuł do czegoś zobowiązuje... Omijajcie go z daleka!

Stanowczo odradzam. Cierpię na zespół Raynouda. Poszłam do pana doktora z kompletem badań, na które nawet nie spojrzał, wizyta trwa max. 5 minut, a diagnozę jaką usłyszałam to, "że trzeba się do bólu przyzwyczaić bo taka już pani uroda".