dr hab. n. med. Romuald Olszański

3,5
3,7
3,5
3,4

Pan profesor jest świetnym lekarzem. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Kontakt z Panem Profesorem jest zawsze ciepły i serdeczny, a jego śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek, z życzliwym podejściem do pacjenta. Pan profesor ma na prawdę olbrzymią wiedzę i długoletnie doświadczenie. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie. Wizyty u niego przebiegają w miłej i serdecznej atmosferze. POLECAM!!! ~ Izabela

~ Izabela

Polecam tego lekarza. Od wielu lat mialem problemy tradzikowo-rumieniowe , wstydzilem sie pokazywac ludziom kiedy stan sie pogarszal.. bylem u 3 lekarzy ktorzy mi nie pomogli. Doktor Olszanski zaaplikowal mi serie zabiegow laserowych po ktorej stan bardzo sie poprawil. Polecam tego specjaliste !

pierwszy raz byłem u niego z dzieckiem -gość powiedział o co biega ,przypisał lek kazał zadzwonic po dwóch dniach i do tego nie wziął grosza co prawda zaasekurował sie dając namiary na innego dermatologa pediatrę w akademi ale to pewnie dlatego że moje dziecko ma cukrzycę i leczenie pewnie jest trochę inne .Lek który dał zadziałał .Jak dla mnie to wszystko super.

Zdecydowanie polecam, leczyłam się wczesniej u kilku innych dermatologów, trwało to trochę lat-bezskutecznie, a dr Olszański wystawił trafną diagnozę i po trzech miesiącach wyleczył; finansowo - nie naciąga jak inni specjaliści, pierwsza wizyta dermatologiczna 100 zł następna 50 zł

Uprzejmy gawędziarz z pewnym wyczuwalnym poczuciem winy, że wziął pieniądze nie lecząc. Czy nie umie leczyć -w co wątpię- czy mu się nie chce to kwestia do dyskusji. Owszem zrobił mi podstawowe testy alergiczne (na 20-30 alergenów) z góry zaznaczając, że zapewne nic nie dadzą, bo jest wiele powodów alergii, a najczęstsza-pokarmowa często powodowana jest przez "konserwanty". Testów na owe "konserwanty" nie ma z uwagi na ich nieopłacalność ( to cytat). Konkluzja po wizycie jest taka, że leczyć trzeba się objawowo tzn. zyrtec lub dostępne leki w aptece bez recepty, ...

Konkluzja po wizycie jest taka, że leczyć trzeba się objawowo tzn. zyrtec lub dostępne leki w aptece bez recepty, co każdy alergik wie nie wydając na p. doktora 150 zł. Tylko skąd ta habilitacja, bo chyba nie z alergologii ?

Diagnoza trafna i natychmiastowa, bo doktor nie wymiguje sie od robienia testow alergicznych! POLECAM!

Super lekarz,miałam problemy z astmą na tle alergicznym po zastosowaniu leków ,zastrzyków napady astmy minęły:)

NIE POLECAM! Byłam na wizycie i chciałam usunąć laserowo widoczne naczynka na obu policzkach. Doktor nie był zdecydowany, czy moje zmiany nadają się do usunięcia. Wyszłam rozczarowana. Był niezbyt sympatyczny. W innym gdyńskim gabinecie (na sąsiedniej ulicy) udało się moje naczynka usunąć bez problemu, szybko i skutecznie.

Nie polecam! Miałam brzydki pieprzyk ( w sensie zmieniający barwę, kształt itd)doktor zarzekał sie ze to nic nie jest, okazało się że to był zaczątek czyraka. Poszłam do innej Pani dermatolog bez problemu wystawiła mi skierowanie do placówki która ma bardzo dobry sprzęt i bardzo mi pomogli. Obecnie pieprzyk wycięty i śladu nie ma nawet po bliźnie. Naprawde nie polecam tego doktora.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gdynia"?

Gdynia
Centrum Diabetologii AMG