lekarz Romuald Puchała

Wspaniały uprzejmy człowiek, bardzo dobry fachowiec. Jestem pacjentką od 20 lat. Odbierał mi pierwszy poród i nawet teraz córka chodzi do niego. Zawsze cierpliwy, poświęca dla pacjentki dużo czasu i wyczerpująco wyjaśni każdy temat. Bardzo duża wiedza i wieloletnie doświadczenie. Polecam z całego serca !

Wspaniały uprzejmy człowiek, bardzo dobry fachowiec.
Bardzo duża wiedza i wieloletnie doświadczenie.
Polecam z całego serca !

z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, kieruje na szereg badań zanim podejmie decyzje w sprawie leczenia, bada delikatnie i jest bardzo uprzejmym człowiekiem, konkretnie odpowiada na pytania lekarz godny zaufania z którym zawsze jest kontakt.

Lekarz prowadzil moja ciaze i jest naprawde kompetentny,spelnil wszystkie moje oczekiwania,uprzejmy,polecam.

Bardzo kompetentny,dokładny i uprzejmy lekarz, rzetelnie wykonujący swoją pracę.Na każdej wizycie korzysta z USG szzcegółowo badając i tłumacząc. Prowadził moją ciążę i od tej pory nie zdecyduję się na zmianę lekarza.

Pan doktor u którego profesjonalizm i fachowe podejście do pacjentki są najważniejsze. Gabinet przyjemny, sprzęt nowoczesny naprawdę osoba godna polecenia. Nigdy się nie zawiodłam i oby tak dalej.

Witam!!! wlasnie bylam dzis na wizycie u pana doktora i jak zwykle jestem zachwycona jak mnie przyjal i potraktowal... bylam ztremowana pewnie jak kazdy :) ale po wejsciu wszystko minelo. Mimo ze wszystko jest ok poswiecil mi dosc duzo czasu na omowienie prewnych spraw i doradzaniu ...juz nie wspomne ze przebadal mnie bardzo dokladnie :) Polecam tego lekarza- chodze na kontrol od paru lat i polecam szczerze:)

Lekarz ten prowadził moją ciążę. Teraz też jestem jego pacjentką i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Zawsze można do niego zadzwonić. Odpowiada wyczerpująco na każde pytania. Poświęca mnóstwo czasu na wizytę. To profesjonalista, a przy tym jest po prostu człowiekiem, który rozumie problemy. Gabinet świetnie wyposażony, usg. Szczerze polecam.

Bardzo miły, sympatyczny i uprzejmy człowiek a przy tym dobry lekarz.Prowadził moją drugą ciążę.Gabinet wyposażony w dobry sprzęt, wizyty umawiane na konkretną godzinę, pełen komfort i zachowanie wszelkich zasad intymności pacjentki.

Prowadził moją ciąże . Zawsze kiedy miałam problem lub pytanie mogłam zadzwonić, interesował sie mną w czasie pobytu w szpitalu .po porodzie nadal sie mną zajmuje . Serdecznie pozdrawiam i polecam bo to wspaniały specjalista.