lekarz Romuald Wajlonis

jestem zadowolona, zawsze chetnie odpowiada na moje pytania, uprzejmy, moze troche malo czasu przeznacza dla pacjentki ale przynajmniej nie siedzi sie tam za dlugo a wiadomo ze wizyty u ginekologa nie sa czyms milym:)

Państwowo absolutnie odradzam ,całkowity brak szacunku do młodej przyszłej matki. Bezczelność, lekcjo warzenie pacjentki w jej wątpliwościach.

Doktor jak najbardziej profesjonalny, wie co robi, podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie, bardzo polecam wszystkim pacjentom!!!!!!!!

de wajlonis to światny lakarz, poświęca wiele uwagi pacjentce . jest naprawde godny zaufania i polecam go całym sercem