lekarz Romualda Chrzanowska

Pulmonolog

Moja Babcia ma nieoperacyjnego guza płuc, wielka pani doktor powiedziała aby czekać na śmierć w domu i najlepiej by było jak by babcia szybko umarła .......... to jest wlanie cala pani doktor ,jak usłyszał o tym onkolog to zaniemówił , żyjemy w takich czasach ze o każdego trzeba walczyć nieżalenie od wieku. babcia jest teraz na onkologii , od razu dostała chemie bez żadnego zastanowienia, jak tylko będzie lepiej i emocje opadną złoże pozew na panią doktor której szkoda czasu i pieniędzy NFZ na leczenie starszych ludzi ........

Zgadzam się całkowicie z zamieszczonymi opiniami o p. Doktor,które dawały jej ocenę "5"-bardzo dobry.Rzeczywiście,nie ma tu przesady: wiedza,kultura osobista,troska o dobro klienta jest cechą osobowości dr.Chrzanowskiej.Oceny z jedynką-to oczywista złośliwość ,w moim przekonaniu...Świat jest barwny z głupcami w tle.Moje wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia u dr.Chrzanowskiej,mój dobry stan zdrowia ,który przed jej poznaniem był w opłakanym stanie(nie z mojej tylko winy), i to że żyję i funkcjonuj.e na przyzwoitym poziomie( bo cudów nie ma)-zawdzięczam p. doktor.Polecam ją,i dziękuję tym wpisem za wszystko. Dominika L.

Wspaniały lekarz o indywidualnym podejściu do pacjenta.Dokładny wywiad,badanie i trafna diagnoza pomogła mi przywrócić dobre samopoczucie pomimo zaawansowanej astmy.Za to mogę być wdzięczna p. doktor.Mogę polecić ją innym skarżącym się na dolegliwości,które ja posiadam.Dodam,ze zawsze jest do dyspozycji w przypadku kontaktu telefonicznego-to ważne w moim przypadku!

w przypadku kontaktu telefonicznego-to ważne w moim przypadku!

Doskonały fachowiec.Kompetentny,wzbudzający zaufanie,kontaktowny i miły dla pacjentów. Posiada wyjątkowy stosunek do dzieci.One p. doktor -lubią.Wielokrotnie leczę dzieci w potrzebie,i zawsze ze skutkiem jakiego oczekuję-pozytywnym.Pani doktor ma jeszcze jedną cechę-nie jest pazerna!!! Dlatego polecam innym mamom,a i dorosłym osobom,których spotkałam przed gabinetem-wiele!

Wizyta u niej to wielkie nieprozumienie, nie wyznała się na chorobie, nie przepisała leczenia i dawała do zrozumienia, że leczenie będzie jak pójdę do niej prywatnie. Żadną miarą nie polecam.

ale ludzie to głupoty piszą, chce tylko powiedzieć, że pani doktor to wspaniała kobieta i wyśmienity lekarz, nikt nie wiedział na co mój synek choruje, aż nie trafiłam do niej. miła, kulturalna, zawsze ma czas, przyjęła nas w niedziele !! polecam z czystym sumieniem. przede wszystkim kompetentna i to nie tylko moje zdanie, pozdrawiam.

Pani bardzo niemiła,trafiłam do niej skierowana przez zus , oczywiście uzdrowiła mnie pomimo że na astmę choruję ponad 30 lat, mam grube kartoteki i liczne karty informacyjne z leczenia szpitalnego-pomimo to nie widziała choroby, dała mi do zrozumienia, że powinna do niej póść prywatnie. odwołalam się do sądu i sprawę wygrałam. Pani chrzanowska to lekarz o niewielkiej wiedzy,kulturze, żadną miarą nie polecam

Przyjechalismy z tesciowa do niej dr Chrzanowskiej, bo tesciowa kaszlała, leczona przez lekarza rodzinnego antybiotykami bez efektu. dr Chrzanowska przyjeła nas niekulturalnie -mówiąc wprost chamsko, tesciowej nie zbadała nawet słuchawka, nie zleciła zdjęcia płuc. powiedziała, ze to starośc i tak ma być, a jak sie pogorszy to przyjechac do niej najlepiej prywatnie. Pochodzimy z Jasła z jareniówki i powiedzieli nam ludzie że Chrzanowska to nieporozumienie. pojechali my do Krosna do bardzo dobrego pulmonologa- jak my sie umawiali to wypytał wstepnie przez telefon o objawy i kazał zrobić zdjęcie płuc aby było na wizytę. Przyjechalimy, doktor zbadał , pogladał zdjecie i natychmiast załatwił miejsce w Krakowie- podejrzewał nieoperacyjny nowotwór i to w krakowie potwierdzono. Teściowa zmarła a my chyba chrzanowskiej bedziemy robić sprawę. Kto jej dał dyplom? Jest konsultantem ZUS i jak sie chce miec dobrą konsultacje to trzeba iść do niej prywatnie- o czym wszyscy w Jasle wiedzą. Żadna miarą jej nie polecamy-nic nie wie, nic nie widzi.

jest"rzeczoznawcą" zus pisze opinie z reguły uzdrawiające pacjentówno chyba że się pójdzie prywatnie- żenada, a do tego bardzo nieuprzejma.

Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie.Posiada doskonałą wiedzę i umiejętność trafności w stawianiu diagnoz.Leczę się od wielu lat u p. Doktor,i zawsze byłem i jestem zadowolona z efektów leczenia.Także wnuczka korzysta z usług medycznych p. Doktor,W przypadku chorób,których w przedszkolu nie brak, zawsze jest leczona w sposób wzorowy,szybki,i w pełni satysfakcjonujący.Polecam korzystanie z leczenia ....