dr n. med. Róża Poźniak-Balicka

Onkolog, Radioterapeuta

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Potrafi łatwo rozładować stres i dodać otuchy. Takich lekarzy powinno być więcej.

Nic dodać, nic ująć. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Byłem przerażony, ale po pierwszej wizycie poczułem, że mam szansę....mija już dwa lata i ciągle mam nadzieję na jeszcze trochę życia w dobrej kondycji.

Bylem i jestem pacjentem Pani dr.n.med.R.Pozniak-Balickiej,wszystkie moje wizyty,ktore trwaja juz 6 lat i w skali 6 elementoej przedstawionej wyzej sa najwyzszej jakosci.Jestem zadowolony i ciesze sie ze moge byc pacjentem Pani dr.Pozniak gdyz jako lekarz i czlowiek swoim profesjonalizmem oraz emanujaca dobrocia pozwala pacjentowi przetrwac czesto trudny okres trwania choroby.Z tej tez przyczyny uwazam ze w trudnych chwilach kiedy spotka nas nieszczescie kroki swoje skierowac do Pani dr.Rozy Pozniak

Jak najbardziej polecam czlowiek aniol,:-)uspokoji,a zarazem doradzi,i swietnie przeprowadzi przez trudny okres w zyciu jakim jest nowotwor.SZCZERZE POLECAM

Witam jestem pod stałą kontrolą,P Doktor Ruży Pożnak,jest osobą kompetentną potrafi podtrzymać na duchu,dodaje wiary i optymizmu ,a to w okolicznościach choroby jest bardzo potrzebne.Dodam jeszcze że jest bardzo miła i czuła,jestem pod stałą kontrolą tego fantastycznego lekarza.polecam z czystym sumieniem.Pacient.K

Bardzo sympatyczna lekarka. Ma dobre podejscie do pacjenta i łatwo nawiazuje kontakt. Każda wizyta poprawia mi samopoczucie kontakt z Nia nastawia raczej optymistycznie. Co do kompetencji to niestety czas pokaze. Polecam

Bardzo miła, uprzejma Pani doktor, potrafi podtrzymać na duchu, pełna wiary i optymizmu, a to w takich okolicznościach jest bardzo potrzebne i pomaga przejść przez to wszystko w taki sposób, żeby człowiek się nie załamał.

Od kilku lat jestem pacjentem Pani Doktor Róży Poźniak. Mogę z czystym sercem polecić ją jako jednego z lepszych specjalistów.

Szkoda gadać!!! Radziłabym uważać na kieszeń!!! Nigdy więcej nie pójdę do tej ... UWAŻAJCIE@@@!!!!!!!!!

jest wspaniała i czuła.Potrafi pacjęta podtrzymać na duchu.

jest wspaniała i czuła.Potrafi pacjęta podtrzymać na duchu.