lekarz Róża Sobocińska

Udałam się do Pani doktor Róży z podejrzeniem zapalenia wirusowego. Pani doktor od początku zdawała się dziwna i nie wiedziała za bardzo jak do tego podejść. Jej ulubionym słowem jest "prawdopodobnie" "spróbujmy", nic konkretnego żadnych badań, nic kompletnie. Po 2 tygodniach leczenia, o ile można to tak nazwać, poszłam do Pani Róży na kontrole, powiedziała ze faktycznie zapalenie wirusowe. Przepisała mi maść która nie powinno stosować się samemu(mocno drażniąca), powinien ja lekarz nakładać - trwa to 2 minuty. Taka tez dostałam informacje od Pani Róży- "w razie problemów zadzwoń to przyjdzie pani przed bądź po pacjentkach". Raz zadzwoniłam bo nie mogłam wytrzymać z bólu, przyjęła mnie. Następnym razem gdy dzwoniłam, usłyszałam nie miłe słowa oraz to, ze mam się umawiać, ze to prywatny telefon, ze od tego jest rejestracja, wizyta nie kosztuje chyba zbyt wiele. Nie polecam Pani Róży, leczy na tzw. Wydaje mi się oraz nie dba kompletnie o pacjenta dodając, ze po wizycie u niej miałam plamienia przez cała noc (kompletnie nie delikatna) Na sam koniec dodam, uważam, ze dla Pani doktor bardziej zależy na pieniążkach niż na dobrze pacjentki.

Poszłam na wizytę do innego lekarza, który złapał się za głowę, mówiąc, że robiłam sobie krzywdę. Według niego, nie można stwierdzić "na oko" co nam dolega, trzeba odpowiednich badań których pani doktor mi nie zleciła.

Nie polecam, ból który czułam przez 2 tygodnie jest nie do opisania, nie życzę nikomu takich błędów.

Witam. Staraliśmy sie z mężem o dziecko, niestety po 4 niedonoszonych ciążach naszym oczom ukazała się brutalna wizja baraku posiadania własnych dzieci, a 40 lat zbliżało się nieuchronnie i coraz większe obawy że przy kolejnych próbach nawet jak by sie jakimś cudem udało zajść w ciąże i donoszę maluszka to zagrożenie jest coraz większe. Takim "CUDEM" okazała się Pani Doktor Sobocińska. Jestem teraz najszczęśliwszą mamą na świecie ;))) i jeśli tak jak niektórzy poprzednicy tu pisali mam wykonać jakieś badania zalecone przez lekarza, to bez zastanowienia to robię bo jak widać widocznie uprzednio ktoś o tym nie pomyślał, a chyba lepiej być prowadzonym przez lekarza który o kogoś się martwi a nie zbywa.Dodam jeszcze że trafiłam do Pani Doktor z polecenia znajomej mojego brata która podobnie jak ja miała duże kłopoty z zajściem w ciąże, a w tej chwili drugie dziecko w drodze w czerwcu poród ;). Pozdrawiam serdecznie

Mam 21 lat i bardzo bałam się pierwszej wizyty u ginekologa.Do Pani Dr. Sobocińskiej trafiłam 3 lata temu dzięki starszej koleżance której Pani Doktor prowadziła ciąże i wypowiadała się o niej w samych superlatywach.Szybko się przekonałam jak była to cenna rada.Stres zaraz po przekroczeniu drzwi i pierwszym poznaniu momentalnie minął. Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.To bardzo miła i ciepła osoba,a do tego kompetentny specjalista.Polecam wszystkim młodym dziewczynom które maja podobny problem jaki ja miałam.

Leczę się u Pani Róży już 5 lat.nie zamieniłabym jej na innego lekarza za nic w świecie. Dzięki niej mam wspaniałego synka.Ma w sobie niesamowicie dużo pogody ducha i serdeczności.Jest kompetentna i fachowa.

Świetna lekarka, bezstresowe i miłe wizyty. Ma wiele cierpliwości, podczas badania usg wszystko tłumaczy i pokazuje. Robiłam u pani Róży w Krakowie badanie genetyczne płodu. Otrzymałam pęk zdjęć, płytę z filmem, dokładny opis, i razem z mężem bez pośpiechu oglądaliśmy dzieciątko dowiadując się o nim od pani doktor wszystkiego! Nie wiem ile kosztuje wizyta w Krakowie. Ale nawet jeśli pani Róża jest droga to i tak nie zamierzam rezygnować z wizyt u niej.

Bardzo kompetentna osoba. Rzeczowa i dokładna. Cena ? - Jak wszędzie. Ile by człowiek nie zaplacił to zawsze za dużo,ale za tak fachowo udzielane odpowiedzi.poprowadzenie choroby, powikłań itp. jest warto ! < Leczę się od 16 lat u doktor Róży>

Bardzo miła doktor tylko na karzdej wizycie płace inaczej choć karzda wizyta wygląda tak samo ale ogólnie nie zmieniła bym jej na inną lekarke.

bardzo kompetentny lekarz.długo nie mogłam zajść w ciąże,w końcu trafiłam do Pani doktor i za dwa tygodnie mam termin porodu

Bardzo dobry specjalista ale niesamowicie ciągnie kasy. Worek pieniędzy trzeba mieć do niej.

Wzbudza zaufanie. przerażają tylko koszty niektórych wykonanych zabiegów, niektóre są za drogie