lekarz Róża Stachowiak

Choroby zakaźne, Pediatra

2,7

Ta Pani ogólnie ma lekceważący stosunek do pacjentów. Bez diagnostyki najchętniej pozbyłaby się pacjentów z oddziału. Do rodziny chorego również lekceważący stosunek. Nie polecam.

To niekompetentny lekarz doprowadził prawie do śmierci mojego dziecka, straszył prokuratorem, tłumacząc iż ja wygłodziłam dziecko. Syn miał 9 tygodni, kiedy po mojej interwencji trafił do szpitala szukając pomocy. Postawił błędną diagnozę - wtórne zaburzenie wchłaniania. Dziecko cierpiało i umierało powoli przez kolejne 5 lat, dopóki nie trafiłam do CZD, kiedy udzieli mu pomocy. Diagnoza ostateczna - mukowiscydoza. Ciekawostką jest to, że syn miał wszystkie objawy tej strasznej choroby, a mimo to nie zrobiła podstawowych badań, m.in. badanie chlorków w pocie(urządzenie było w szpitalu). Wtedy w wielkopolskim nie robiono jeszcze badań przesiewowych w kierunku mukowiscydozy u noworodków.

Leczę się u p. doktor od wielu lat. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy, nawet kiedy przekroczyłem wiek po którym teoretycznie pediatra nie powinien się mną zajmować. Nadal zawsze mogę liczyć na jej wiedzę i potężne doświadczenie niezależnie od pory dnia i nocy. Swoje dzieci będę leczył tylko u niej.