lekarz Rozalia Gradzikiewicz-Spyrczak

Rehabilitant

1,7
1,7
1,3

Pani doktor mało kompetentna. Wymyśla choroby u zdrowego dziecka, namnaża problemów. Byliśmy z 3-miesięczną córką u p. doktor ponad 1,5 roku temu. Problemem było mocne prężenie ciała np. w czasie przebierania lub w trakcie płaczu. Pani doktor nie zważała na histeryczny płacz córki tylko machała nią na prawo i lewo, odhaczając kolejne pozycje. W czasie badania nie mówiła nic. Na koniec gdy już udało nam się uspokoić córkę zupełnie na odchodnę przemówiła, że dziecko nie będzie chodzić, że będzie nieruchome od pasa w dół, ale mamy się nie martwić bo niektórzy jej mali pacjenci nie ruszają i nogami i rękami. Dodała jeszcze, że KAŻDY neurolog nam to potwierdzi. Nam opadły szczęki. Skierowała na Vojtę i stwierdziła, że ta rehabilitacja może pomóc ale nie musi a jeśli pomoże to dziecko i tak nie będzie miało normalnego chodu. Po tej wizycie odwiedziliśmy jeszcze kilku bardzo dobrych i cenionych lekarzy. Żaden nie potwierdził rewelacji wymyślonych przez p. doktor. Neurolog, dwóch lekarzy rehabilitacji oraz fizjoterapeuci. Każdy nas uspokajał, że mamy zdrowe dziecko. Stanowczo odradzali Vojtę. Podejście każdego z nich było nastawione na dziecko, badania przeprowadzane w taki sposób, że gdy tylko córka zaczynała płakać, była nam oddawana na uspokojenie a gdy się uspokoiła była badana dalej. Zupełnie inaczej niż u p. Gradzikiewicz. Dziś córka ma 2 lata. Zaczęła chodzić tuż przed pierwszymi urodzinami. Biega, skacze, wspina się- ruszą się od pasa w dół i w górę.

Nie polecam. Najpierw stwierdziła, że asymetria, którą wykazuje moja córka w jej wieku mieści się jeszcze w granicach normy, po czym wystawiła skierowanie na Vojtę, tak drastyczną metodę, bo stwierdziła, że asymetria jest tak duża, że córka sama sobie z tym nie poradzi. Następnie powiedziała, że i tak na tą metodę na nfz czeka sie 5 miesiecy. Na moje pytanie pytanie co mam robić przez te 5 miesiecy zanim sie dostaniemy na rehabilitacje, stiwerdzila ze tylko ukladac na brzuszku i nie chodzic nigdzie prywatnie. Dla mnie brak logiki albo cos ...

Dla mnie brak logiki albo cos jest poważnego i sie tym zajmujemy albo w normie i czekamy aż dziecko samo się rozwinie.
Potwierdzam też opinię że dr jest oschła i nieempatyczna.

Zgadzam się z opinią innych pacjentów. Pani doktor jest mało konkretna. Wyraża opinie w każdej dziedzinie medycyny, "zna się " na wszystkim a ze swojej specjalizacja daje zdawkowe informacje. Sama z siebie malo mówi, o wszystko trzeba pytać. Mało przyjemna w kontakcie z dzieckiem. Oczekuje, że 10 miesięczne dziecko (w warunkach gabinetowych, rozebrane i pozostawione samo na macie) w ciągu 10 minutowej wizyty, na zawołanie będzie raczkować i wstawać (tu uwaga- najlepiej podparte o rodzica, bo warunków do wstawania dla takiego malucha nie ma żadnych). Generalnie wizyta nic nam nie dała, nic się nie dowiedzieliśmy.

Chodzimy z synem do Pani Doktor od kilku lat. Wizyta zawsze jest w pełni wyczerpująca. Pani Doktor zawsze dokładnie analizuje, co zmieniło się od poprzedniej wizyty, nad czym trzeba więcej popracować. Jakie badania wykonać. Zawsze analizuje, jak jeszcze pomóc usprawnić syna. Pani Doktor jest miła, uprzejma, ma dobry kontakt z dziećmi. Na wizytę poświęca tyle czasu, ile wymaga problem. Jak najbardziej polecam Panią Doktor.

Promyk chyba trzyma Pani Dr. wyłącznie dla eliminacji pacjentów bez gruntownego badania (mierzenie ekierkami dosłownie kilka sekund na odwal się) nazwa skoliometr dla Pani Dr. chyba jest obca. Opinie rehabilitantów nie są brane pod uwagę. Robi wszystko żeby pacjent nie załapał się na ćwiczenia lub zaprzestał kontynuację natomiast bardzo chętnie zaleca zajęcia sportowe, ale na pytanie jakie zajęcia poleca, nie potrafi doradzić mówi: "cokolwiek". Nie od dziś wiadomo, że na różnego rodzaju skrzywienia kręgosłupa, nie wszystkie zajęcia sportowe są dobre niektóre wręcz szkodliwe szczególnie na etapie wzrostu ciała nastolatka. Skoro Pani Dr. jest fachowcem to powinna doradzić pacjentowi jakich zajęć sportowych unikać i t.p. ŻENADA.
Nie polecam

Totalna masakra! Trafiliśmy do niej przypadkowo i NIGDY WIĘCEJ!!! Pani "doktor" na oko stwierdziła u naszej córki skoliozę 20 stopni (po trzech latach rehabilitacji) i oświadczyła, że jest kandydatką do gorsetu. Jako lekarz specjalista od dzieci zrobiła to przy córce, która przepłakała 2 dni do momentu zrobienia zdjęcia. Oczywiście okazało się, że nie ma mowy o takim skrzywieniu. Odradzam szczerze wizytę u tej Pani, a uczelnia, która dała jej dyplom powinna wypłacić jej odszkodowanie, bo ona wierzy, że potrafi leczyć!

Chodzimy z córka do promyka, wizyta zawsze jest spóźniona min.60min. Lekarka nigdy nie powie nic sama z siebie o wszystko trzeba wypytywać, jej osoba sama w sobie nie jest przyjazna. Więcej dowiadywałam sie od rehabilitantki córki niż od niej, ona sama stwierdziła wadę wzroku mojej córki nie mając specjalizacji ani jak widać pojecia na ten temat. Nie polecam, ponieważ przez jej złe diagnozy i mówienie rzeczy typu, że inne dzieci to miały operacje na oczy przy takiej wadzie powiadają bezsensowny stres.

Tragedia lekarz. Zmarnowalam tylko czas... ma rozwiązania na wszystkie bolączki A w zakresie swoich kompetencji niekoniecznie jest wygadana... tylko sie dodatkowo zestresowalam bo lekarka wymyśliła jakieś inne badania dla córki, które wgl nie były związane z celem.wizyty. Zcałego serca NIE POLECAM!!!

Widzę, że nie tylko ja z córeczką miałam problem z panią doktor. Potwierdzam słowa innych osób - pani doktor podważa diagnozy innych lekarzy. Uznała, że córka nie wymaga rehabilitacji, pomimo jednoznacznej opinii pediatry i bardzo cenionej we Wrocławiu neurolog. Uznała, że problem nie jest pilny i córka może czekać na rehabilitację (do stwierdzenia przy kolejnej wizycie). Obawiam się, że oczekuje prywatnych wizyt, ale absolutnie bym się do niej na takową nie wybrała! Oschła, protekcjonalna. Nie polecam!

Ta kobieta to jedną wielka porażka!!!!! Podważa opinie lekarzy specjalistów, uważa się za najmądrzejszy a tak naprawdę na niczym się nie zna. Nasza córeczkę skierowała na badania genetyczne ponieważ stwierdziła że ma szeroko rozstawione oczka. Oczywiście nigdzie nie poszliśmy a nasz pediatra był w szoku ta opinią. Zamiast zająć się swoją specjalizacją to wyszukuje rzeczy z kosmosu. Radzę wszystkim rodzica omijać panią konowal szerokim łukiem!!!!