lekarz Rozalia Gradzikiewicz-Spyrczak

Rehabilitant

1,7
1,6

Zgadzam się z opinią innych pacjentów. Pani doktor jest mało konkretna. Wyraża opinie w każdej dziedzinie medycyny, "zna się " na wszystkim a ze swojej specjalizacja daje zdawkowe informacje. Sama z siebie malo mówi, o wszystko trzeba pytać. Mało przyjemna w kontakcie z dzieckiem. Oczekuje, że 10 miesięczne dziecko (w warunkach gabinetowych, rozebrane i pozostawione samo na macie) w ciągu 10 minutowej wizyty, na zawołanie będzie raczkować i wstawać (tu uwaga- najlepiej podparte o rodzica, bo warunków do wstawania dla takiego malucha nie ma żadnych). Generalnie wizyta nic nam nie dała, nic się nie dowiedzieliśmy.

Chodzimy z córka do promyka, wizyta zawsze jest spóźniona min.60min. Lekarka nigdy nie powie nic sama z siebie o wszystko trzeba wypytywać, jej osoba sama w sobie nie jest przyjazna. Więcej dowiadywałam sie od rehabilitantki córki niż od niej, ona sama stwierdziła wadę wzroku mojej córki nie mając specjalizacji ani jak widać pojecia na ten temat. Nie polecam, ponieważ przez jej złe diagnozy i mówienie rzeczy typu, że inne dzieci to miały operacje na oczy przy takiej wadzie powiadają bezsensowny stres.

Widzę, że nie tylko ja z córeczką miałam problem z panią doktor. Potwierdzam słowa innych osób - pani doktor podważa diagnozy innych lekarzy. Uznała, że córka nie wymaga rehabilitacji, pomimo jednoznacznej opinii pediatry i bardzo cenionej we Wrocławiu neurolog. Uznała, że problem nie jest pilny i córka może czekać na rehabilitację (do stwierdzenia przy kolejnej wizycie). Obawiam się, że oczekuje prywatnych wizyt, ale absolutnie bym się do niej na takową nie wybrała! Oschła, protekcjonalna. Nie polecam!

Nie polecam, pani na niczym sie nie zna. Wymyśla dziwne problemy których nigdy żaden inny lekarz nie potwierdził. A pokazując neurologowi to co wypisała ten stwierdził ze ona chyba zwariowala

Dramat! Ta kobieta nawet swojej specjalizacji nie ogarnia a wtrąca się w kompetencje innych lekarzy. Nie polecam!!!

Ta kobieta to jedną wielka porażka!!!!! Podważa opinie lekarzy specjalistów, uważa się za najmądrzejszy a tak naprawdę na niczym się nie zna. Nasza córeczkę skierowała na badania genetyczne ponieważ stwierdziła że ma szeroko rozstawione oczka. Oczywiście nigdzie nie poszliśmy a nasz pediatra był w szoku ta opinią. Zamiast zająć się swoją specjalizacją to wyszukuje rzeczy z kosmosu. Radzę wszystkim rodzica omijać panią konowal szerokim łukiem!!!!

Chodzimy z synem do Pani Doktor od kilku lat. Wizyta zawsze jest w pełni wyczerpująca. Pani Doktor zawsze dokładnie analizuje, co zmieniło się od poprzedniej wizyty, nad czym trzeba więcej popracować. Jakie badania wykonać. Zawsze analizuje, jak jeszcze pomóc usprawnić syna. Pani Doktor jest miła, uprzejma, ma dobry kontakt z dziećmi. Na wizytę poświęca tyle czasu, ile wymaga problem. Jak najbardziej polecam Panią Doktor.

Totalna masakra! Trafiliśmy do niej przypadkowo i NIGDY WIĘCEJ!!! Pani "doktor" na oko stwierdziła u naszej córki skoliozę 20 stopni (po trzech latach rehabilitacji) i oświadczyła, że jest kandydatką do gorsetu. Jako lekarz specjalista od dzieci zrobiła to przy córce, która przepłakała 2 dni do momentu zrobienia zdjęcia. Oczywiście okazało się, że nie ma mowy o takim skrzywieniu. Odradzam szczerze wizytę u tej Pani, a uczelnia, która dała jej dyplom powinna wypłacić jej odszkodowanie, bo ona wierzy, że potrafi leczyć!

Promyk chyba trzyma Pani Dr. wyłącznie dla eliminacji pacjentów bez gruntownego badania (mierzenie ekierkami dosłownie kilka sekund na odwal się) nazwa skoliometr dla Pani Dr. chyba jest obca. Opinie rehabilitantów nie są brane pod uwagę. Robi wszystko żeby pacjent nie załapał się na ćwiczenia lub zaprzestał kontynuację natomiast bardzo chętnie zaleca zajęcia sportowe, ale na pytanie jakie zajęcia poleca, nie potrafi doradzić mówi: "cokolwiek". Nie od dziś wiadomo, że na różnego rodzaju skrzywienia kręgosłupa, nie wszystkie zajęcia sportowe są dobre niektóre wręcz szkodliwe szczególnie na etapie wzrostu ciała nastolatka. Skoro Pani Dr. jest fachowcem to powinna doradzić pacjentowi jakich zajęć sportowych unikać i t.p. ŻENADA.
Nie polecam

Mieliśmy okazję być z córką u Pani Doktor, niestety wiszyta nas zawiodła. Pani zignorowałą skierowanie od neurologa i pediatry uznając, że zmiany nie są jeszcze aż tak poważne aby dziecko zakwalifikować na rehabilitaję. Dodatkowo nie podała żadnych konkretnych wskazówek jak z córką ćwiczyć w domu czy jak ją pielęgnować aby wspomagać rozwój. Pod koniec wizyty Pani Doktor w ogóle przestała się odzywać - atmosfera zimna i oschła. Więcej nie skorzystam z jej usług.