Rtg W Okolicach Bielsk Podlaski

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

5 plus
wąska 15 lok 6

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

Legionowa 9A
Białystok

Najlepszy ginekolog, świetny specjalista, doskonały w swoim fachu, indywidualne podejście do pacjentek. Godny polecenia.

Parkowa 8
15-224 Białystok

Wspaniały, godny polecenia lekarz.26 kwietnia przeprowadził mój poród przez cesarskie cięcie. Szew jest pięknie założony, mały.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Chciałam też podziękować, przemiłym paniom anestezjolog,będącym przy mnie w trakcie porodu(przepraszam nie znam nazwisk obu pań), które w spokojny i przemiły sposób uspokajały mnie w trakcie porodu.

Urszula Chybicka

USG, RTG

Wrzosowa 3
None

Przyjmuje prywatnie i na kasę chorych. Ceny rozsądne. Bardzo miła. Polecam. Dla dzieci idealna.

Zamenhofa 19
Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższy poziomie. Niektorzy lekarze powinni brać lekcje profesjonalizmu od Pana Doktora. POLECAM!!!!!!

Opinia dodana przez: ola

Sienkiewicza 2/4
Białystok

w porządku jako lekarz i człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy.

Opinia dodana przez: Ala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "ANALMED" s.c. R.M. Rółkowski, B.J. Rółkowska
Niedźwiedzia 69
15-537 Białystok

Dziękuje pani doktor za stałą opiekę nade mną i dzieckiem, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, jest kontaktowa, dokladna, bada dokladnie nie tylko wzrokiem, jak niektórzy ginekolodzy. Jest rzeczowa, potrafi tłumaczyć dość trudne zagadnienia medyczne w zrozumiały sposób.

Opinia dodana przez: mariolllq

lekarz Teresa Grycz

USG, RTG

Branickiego 7
Białystok

świetnie poprowadziła moją ciążę, jestem zadowolona. jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok