Rtg Bielsko-Biała

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, posiadający ogromną wiedzę. Człowiek który naprawdę chce pomóc pacjentowi i traktuje pacjenta bardzo poważnie. PANIE DOKTORZE ŻYCZĘ PANU DUŻO DUŻO ZDROWIA!!!

Opinia dodana przez: Barbara

Katarzyna Dera

USG, RTG

Jaśminowa 18
Bielsko-Biała

Ogólnie nie polecam, trochę gmatwa w diagnozie, w zasadzie nie wiadomo czy wogóle pomoże, mnie nie przekonała, mimo że jest bardzo miła.

ulica Barlickiego 12
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz w powołania ! Zawdzięczam mu życie dzięki szybkiej diagnozie i szybkiej decyzji skierowania mnie na oddział onkologiczny. Dzięki temu Panu nadal mogę cieszyć się życiem. Lekarz, który poświęca czas pacjentowi i dokładnie objaśnia chorobę. Potrafi wspierać pacjenta ! Dopiero u Pana doktora poznałam co to znaczy być pod opieką służby zdrowia. Wcześniej miałam przykre doświadczenia z osobami dla których pieniądz był najważniejszy. Polecam!

Opinia dodana przez: Mariola

Maria Bodzek