Rtg W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Włocławek

jej diagnoza jest nie do podważenia. to najlepszy radiolog jakiego znam. Każde jej zdanie w opisie USG potwierdza się w innych badaniach obrazowych - MRI, CT.

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

RTG, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz

Opinia dodana przez: barbara b1065 barbara.b1965