Rtg W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

RTG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolna.

lekarz Jan Hantke

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki"

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

Słowiańska 55 C
Poznań

Błagam by ludzie odpowiedzialni za ten cały system zdrowotny zrobili wszystko co mogą by tylko tacy lekarze pozostali reszta do wietnamu prywatna wizyta owszem ale chodzilam do wielu prywatnie i nie ma o czym gadac Pani Doktor sto lat w zdowiu życze by polecić Panią swoim wnukom

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań

Zycze zeby kazdy lekarz był taki wspaniały,mial bardzo dobre podejscie do pacjeta Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Elzbieta

Ginekolog jakich mało dokładny i delikatny, badanie