Lekarze Kęty

lekarz Barbara Świąder-Skrzydło

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach
Jana III Sobieskiego 35
32-650 Kęty

Świetna specjalistka o dużej empatii. Bardzo uprzejma pani dr, zainteresowana problemem pacjenta. Otrzymałam dużo pomocy!
Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Katarzyna Siwek

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Pani doktor to bardzo miła osoba, dzięki czemu każda wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, co bardzo sobie cenię. Zawsze dokładnie omawia to co robi i stara się rozwiać wątpliwości pacjenta. Duży plus za profesjonalizm, dokładność oraz świeże podejście - Pani Siwek uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Żaneta Hatala

Tadeusz Kościuszko 66a
32-650 Kęty

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM
Opinia dodana przez: Magdaena

lekarz Władysław Matusiak

Otolaryngolog

ulica Jagiellońska 1c
32-650 Kęty

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Szybko udzielił pomocy i udzielił wyjaśnień. Dziękuję i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Aneta Puchała

ul. Jana Kantego
32-650 Kęty

Wspaniały stomatolog, mimo tego, że zawsze bardzo się boje wizyt u dentysty, to pani Aneta jest bardzo delikatna i ma niesamowite podejście. Polecam każdemu!

lekarz Justyna Szuta

Legionów 21a
32-650 Kęty

Polecam panią doktor.Kpmpetentna,kulturalna,rzetelna ,miła,z doświadczeniem i zdrowym podejściem do życia co jest coraz rzadsze w naszych czasach.Prorodzinna.
Opinia dodana przez: Katarzyna
profesjonalnie, miło, bez bolesne zastrzyki

lekarz Mariusz Ciopała

Indywidualna praktyka lekarska
ulica 3 Maja 12
32-650 Kęty

Doktor Ciopała to świetny specjalista o rozległej wiedzy i praktyce. Leczę się u niego od wielu lat. Bardzo sprawnie i stosunkowo mało boleśnie przeprowadza kolonoskopię i gastroskopię, a przy tym wszystkim jest niezwykle miły i uprzejmy podczas wizyty i wszelkich zabiegów. Polecam!

lek. dent. Elżbieta Sztandera

32-650 Kęty

Bardzo dobra obsługa gabinetu, jak na leczenie refundowane przez nfz. Godna polecenia stomatolog, fachowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Gość
{'id': 20245, 'name': u'K\u0119ty'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Natalia Wierońska-Saternus

mgr Natalia Wierońska-Saternus

Psycholog dziecięcy

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
ul.Żwirki i Wigury 2b
Kęty

Pani Natalia jest ciepłą i otwartą osobą. Poza praca z dziećmi wspiera również rodziców w całym procesie terapii. Ma ogromna i fachową wiedzę, którą chętnie się dzieli, tłumacząc każdą niejasność. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Danuta Sobel

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 3
Świętokrzyska 21
32-650 Kęty

Jak najbardziej godna polecenia dentystka, wie co robi, informuje co będzie robić (dla mnie ważne - jestem panikarą), bezboleśnie i zawsze z uśmiechem na twarzy.
Opinia dodana przez: Paulina
Kompetentny, tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca odpowiednią /dużą /ilość czasu, bardzo uprzejmy, super lekarz i super człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: JOTES

lekarz Marzena Maria Czader

Internista, Kardiolog

MEDICUS
23-650 Kęty

Pani Doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Jest osobą bardzo uprzejmą, życzliwą. Jest doskonałym specjalistą.

lek. dent. Maria Leśniak

Krakowska 71
32-650 Kęty

Kompetencja i uprzejmość Pani Doktor to najwieksze atuty. Na wizycie wszystko zostaje wyjaśnione , zawsze można liczyć na pomoc.

lek. dent. Beata Przydacz

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Osiedle Leśne 67
32-650 Kęty

Bolal mnie bardzo zab.Dzwonilam do wielu gabinetow.Nikt nie chciał mnie przyjac.Pani Doktor nie odmówiła pomogła i zrobila to profesjonalnie i z wielką empatia do pacjenta.Przestalem sie bac chodzić do stomatologa.Polecam.Wdzieczny pacjent

Rafał Pilichiewicz

CENTRUM STOM.SUPRADENT
KĘTY
32-650 Kęty

Stomatolog godny polecenia naprawdę polecam nie ma czego się bać, jestem już ponad miesiąc po usunięciu zęba i wszystko dobrze się goi i nie było żadnych powikłań. Podczas zabiegu usuwania zęba nic nie bolało ,lekarz dopytywał czy wszystko jest okej, na fotelu można zasnąć ;) polecam
Opinia dodana przez: Amelia

Mirosław Hejnicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16
32-650 Kęty

Wspaniały człowiek i specjalista! Bardzo bałam się ekstrakcji ósemki. Dłutowanie odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. Po zaaplikowaniu znieczulenia i odczekaniu ok. 10 minut zanim zacznie działać, sam zabieg trwał dosłownie 5 minut - nawet nie wiem, kiedy ósemka została wyrwana, a Pan Doktor już zakładał szwy. Została mi jeszcze jedna ósemka do pozbycia i wiem, że zrobię to właśnie u Pana Doktora mając pewność, że będę w dobrych rękach. Polecam ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Leon Ferfecki

Psychiatra

32-650 Kęty

Czy wie ktoś może gdzie przyjmuje obecnie lekarz Ferfecki? Albo może ma ktoś jakiś kontakt do niego? W przychodni w Hipokrates w Ketach powiedziano mi że już tam nie pracuje. Sprawa bardzo pilna, proszę o pomoc

lek. dent. Dariusz Żakowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

32-650 Kęty

Polecam z całego serca, odwala kawał dobrej roboty. Implant zęba zdobiony idealnie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego specjalisty :)

lekarz Katarzyna Kajor

Różana 2
32-650 Kęty

Bardzo sympatyczna i miła lekarka. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć problem i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta.:)