Lekarze Kolbudy

Adam Ziemlewski

Andromedy 3 lok. 6
80-180 Kolbudy

Wiadomo, że wizyta u dentysty zazwyczaj nie jest przyjemna, ale ja i tak zawsze wychodzę zadowolona :) Okazuje się, że od niedawna mają też w ofercie zabiegi medycyny estetycznej, jeżeli są tak samo dobre jak usługi dentystyczne to mogę z czystym sumieniem polecić (no i w sumie muszę skorzystać)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Ściepuro

Psychiatra

Medico
Plac Kaszubski 7
Kolbudy

Mój lekarz od wielu lat, zawsze traktuje mnie po partnersku mimo ze wiem ze wielu lekarzy ciągle ma patriarchalny stosunek do pacjentów, ona zawsze bierze pod uwagę moje zdanie dot.leków i zawsze czuję, ze naprawdę mnie słucha i nigdy nie dała mi odczuć, ze zabieram za duzo czasu czy cos w tym stylu,a wiele razy moje wizyty gdy moj stan tego wymaga trwaly/ją pół godz. i dłużej.Pomogła mi wyjśc z ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tadeusz Wysocki

Tartaczna 23a
83-050 Kolbudy

Nikt jeszcze mnie tak dokładnie nie wypytal z taką szczegółowoscia i następnie tak prosto a fachowo zarazem nie wytłumaczył co mi dolega....jak mam się leczyć i kiedy jakie leki przyjmować i z czym nie łączyć a wreszcie dokładnie poinformował kiedy badanie kontrolne.Czuje się rzeczywiście bezpiecznie z takim Lekarzem przez duże L!
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Tomasz Podczarski

Chirurg ogólny, Urolog

83-050 Kolbudy

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

83-050 Kolbudy

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Piotr Kwieciński

ul. Przedszkolna 46
Kolbudy

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Miałam zlecone badanie przez Pana Kwiecińskiego. Wynik był poza normą, dlatego uprzejmie zapytałam czy o czymś to świadczy. Rozumiem, że skoro zleca się wykonanie takiego badania to musi mieć na coś wpływ. Zarzucono mi od razu, że naczytałam się jakiś bzdur w internecie, że Pan Kwieciński ma już dość takich osób, że ja nic nie wiem. Jak chce to mi wypisze leki na zbicie tego. Powiedziałam, że ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Marek Celianov

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Przedszkolna 34
83-050 Kolbudy

Doktor jest bardzo miły, i ma profesjonalne podejście do pacjenta i leczenia. Jest bardzo delikatny.Uratował mój uśmiech! Polecam. ;)
Opinia dodana przez: Notka

lekarz Andrzej Golonko

83-050 Kolbudy

Jestem pacjentkom od 18 lat. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Zawsze rzeczowy, kompetentny, urzejemy. Wykonywał zabieg usunięcia endometrium i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Teraz chodzę na standardowe wizyty i nie mogę napisać ani jednego złego słowa. Jest jedynym lekarzem, do którego chodzę bez obaw. Zastanawiam się skąd biorą się nieprzychylne, anonimwe komentarze. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Aneta

Edyta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Spacerowa 3a/1
83-050 Kolbudy

Profesjonalizm Pani doktor ,uprzejmość wytłumaczenie dlaczego nalezy wyciąć zmianę na szóstkę. Pomimo tego ,że balam się ogromnie Pani doktor umiejętnie mnie wyciszyła. .

lekarz Anna Burzymska

Lekarz rodzinny, Pediatra

83-050 Kolbudy

Jedyny kompetentny lekarz w ośrodku zdrowia w Kolbudach, Dokładnie bada, doskonale pamięta każdego pacjenta, zleca dodatkowe badania bez łaski, nie leczy metodą prób i błędów - za każdym razem szczegółowo bada każdy przypadek.

lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

83-050 Kolbudy

Bardzo, bardzo miła Pani doktor. Przyjęła mnie z bólem, bez zarezerwowanej wizyty. Leczyłam się przewlekle na uszy, ciągle nikt nie trafiał z antybiotykiem, albo przepisywał co raz to inne a ból i ropa i tak pozostawała. Pani doktor wytłumaczyła skąd się u mnie bierze ten ból, przepisała lekarstwa i od ponad 8 miesięcy nic mnie nie boli. Później miałam wizytę kontrolną, również pełen profesjonalizm. W szpitalu nie umieli mi pomóc. ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aneta Harasimiuk

Polna 69
83-050 Kolbudy

Od pewnego czasu jestem pod opieka pani doktor . Po przeprowadzonym leczeniu ustąpiły mi wszystkie objawy związane z moja choroba miałam bardzo wąski kat widzenia bóle szumy w uszach błyski w oczach. Ja nie wiedziałam ze choroba oczu może powodować takie dolegliwości . Miałam zlecone przez lekarza neurologa badania rezonansu i tomokomputera które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Miałam badany błędnik i tez był bez zmian. Dolegliwości ustąpiły po wykonanym przez ...
Opinia dodana przez: Anna W

lekarz Grażyna Zbrzeźniak

83-050 Kolbudy

Pani Doktor jest absolutnie niekompetentna. Uzyskanie skierowania do specjalisty graniczy z cudem, a powinno być obowiązkiem. Dodatkowo przepisuje wszystkim te same leki. Poszłam do Pani Doktor ze złymi wynikami badań i jedyne co potrafiła zalecić do powtórzenie badań. Beznadzieja.

dr Doktor Grasz

83-050 Kolbudy

Czołwiek ten bezwstydnie obmacywał mnie przy swojej asystentce. Jest bezczelny i grubiański. Nigdy więcej nie skorzystam z jego usług.

Waldemar Dziagiel

Radiolog

Andromedy 3 lok. 6
80-180 Kolbudy

lekarz Agnieszka Biernaczyk

Radiolog

lekarz Paweł Jastrzębowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
plac Kaszubski 7

lekarz Teresa Wysocka