Rtg W Okolicach Krosno Odrzańskie

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!! potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytania, wszystko wytłumaczy! Naprawdę super! Szkoda, że takich lekarzy można policzyć na palcach ;(

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Polecam, krótka wizyta ale skuteczna, konkretne odpowiedzi i rady.Podczas badania rozmowa co sprawia, że nie wyolbrzymia się problemu w swoich myślach.
Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

os. Słoneczne 125
66-200 Świebodzin

" 5+ "

Lekarz fantastyczny.

" 5+ "

Lekarz fantastyczny.
Pomimo wieku, w jego postawie widać, że jest osobą, która jeszcze ma tą iskrę do pracy. Zawsze dokładnie wysłucha i doradzi w sprawach ginekologicznych. Chętny do pomocy dla Pacjenta, dokładny w badaniach usg. Zawsze znajdzie chwilę na przyjęcie. Pełen uśmiechu i optymizmu. Bardzo uprzejmy i radosny. Wizyta u niego nigdy nie trwa z zegarkiem w ręku - wcale nie spogląda na czas, co jest oznaką zaangażowania dla danej pacjentki. Dokładnie pamięta osoby, które przychodzą do niego na konsultację ginekologiczną. Lekarz wzbudzający pełne zaufanie.

Polecam
Pacjentka

Opinia dodana przez: Pacjentka

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

Zielona Góra

Jest tragiczny nie zauważył na USG jamy brzusznej mojej mamy nic żadnych zmian a miała większość organów z przerzutami raka, straszny "specjalista"

Zielona Góra