Rtg W Województwie: Mazowieckie

wizyta już od 100

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

dr Wioletta Kwiecińska

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent.
Anna D.

Ogólna 7

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle kompetentny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i widzi to, czego inni radiolodzy nie zauważają. Wielokrotnie spotkałam się z opinią wśród lekarzy, że jest to jeden z najlepszych diagnostów w kraju, a badanie przez niego wykonane jest bardziej wiarygodne niż tomografia czy rezonans. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, ludzki i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Robiąc usg zwraca też uwagę na inne problemy i zawsze stara się bardzo pomóc.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Stanisław Grzegdala

Ginekolog położnik, USG

Francuska 33/2

Jestem bardzo zadowolona. Miałam robiony cały komplet badań na pierwszej
wizycie. POLECAM!!

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

dr Włodzimierz Kwieciński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

lekarz Lesław Karpiński

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.
Opinia dodana przez: Jan

prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk

Ginekolog położnik, USG

Kosiarzy 35

Bardzo dobry specjalista, w 100% polecam!!!