Lekarze Myślenice

mgr Eliza Kądziołka-Pudełko

Psycholog

Słowackiego 44
32-400 Myślenice

Gorąco polecam Panią Elizę. Korzystam z jej pomocy od 4 lat i zawsze jestem zadowolona z tej pomocy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Ciepła, spokojna, wyrozumiała, uśmiechnięta :), napawa innych swoim optymizmem i człowiek wychodzi z gabinetu z pozytywnymi emocjami. A przecież w dużej mierze o to chodzi u tego rodzaju specjalisty. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Agnieszka Sobieraj

32-400 Myślenice

Jak to mówią... lekarz też człowiek... Właśnie poznałem lekarza który też jest człowiekiem, a nie jest to zbyt powszechna cecha, atmosfera 5+, profesjonalizm 5+ ból/strach;) 4+ Reasumując bardzo polecam:)
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!! Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Mariusz Przała

przychodnia
Ujejskiego 68
32-400 Myślenice

Jestem po 30 nigdy w życiu nie spotkałem się z takim profesjonalizmem wśród leczących mnie lekarzy jak u Pana Mariusza Pszały. Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami, iż jest to lekarz z powołania z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem pacjenta i jego dolegliwości dzięki jego dociekliwości jestem pewien że zrobił co mógł w kwestii moich problemów.
Opinia dodana przez: Wojciech Gaweł

lekarz Urszula Nizio

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
ulica Szpitalna 2
32-400 Myślenice

Spotkałam panią Urszulę Nizio na oddziale patologii ciąży na Ujastku w Krakowie. Pani doktor otoczyła mnie serdecznością i opieką. Na kolejną ciążę wybrałam ją jako mojego lekarza prowadzącego. Przez cały okres ciąży czułam się spokojna i zaopiekowana mimo wielu przypadłości (cukrzyca ciążowa, wysokie ciśnienie, niedoczynność tarczycy i podejrzenie wąsy serca u dziecka). Z całego serca polecam panią doktor! :)
Opinia dodana przez: Ewelina
Bardzo sympatyczne pani doktor z super podejście do dziecka. Trafne diagnozy oraz dobrze dobrane leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 18342, 'name': u'My\u015blenice'} Internista
                                       dr n. med. Marcin Marcinkowski

dr n. med. Marcin Marcinkowski

Internista, Kardiolog

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
32-400 Myślenice

Z czystym sumieniem polecam Dr Marcina Marcinkowski Pełen profesjanaliz wiedza i sika spokoju i umiejętnosciwytłumaczeniemi przebiegu choroby spowodowały ,że po rozmowie z panem Doktoren jestem spokojna o zdrowie mojego taty Dziekuje bardzo

lek. dent. Anna Ochał-Stopa

32-400 Myślenice

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Umiejętne podejście do pacjentów. Zabiegi wykonuje bardzo dobrze. Dziękuję
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Dorota Przeklasa

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
ulica Szpitalna 2
32-400 Myślenice

Niemoge absolutnie powiedzieć złego słowa o p.doktor.Jest naprawdę w porządku bardzo dba o swoje pacjentki .jest sympatyczna i bardzo bardzo miła.P.doktor poznałam przypadkowo na oddziale ginekologi w Myslenicach gdzie spędziłam kilka tygodni bendac w ciazy i mimo iz wtedy niebylam pacjentka p.doktor-bardzo grzecznie podchodzila do mojej osoby.Mimo iz minęło sporo lat teraz jestem pacjętką pani doktor. Mam do p.doktor Przeklasy ogromne zaufanie SZCZERZE POLECAM tego lekarza 😊 a- nonimka.
{'id': 18342, 'name': u'My\u015blenice'} Coach
                                       mgr Marta Hejnar

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Psychoterapii s.c.
Stanisława Pardyaka 5/3 i 4
32-400 Myślenice

Marta dużo czuje, czuje więcej niż jej Klient wypowiada. Dlatego też jest w stanie poprzez rozmowę, zadawane pytania, dotrzeć do wnętrza, do tego co stanowi sedno sprawy - np głębokich potrzeb, motywacji, tego co blokuje lub też jest wołaniem z głębi serca. Marta z pewnością jest coachem i terapeutą, który pomaga, aby w znaczący sposób ruszyć naprzód. Dodatkowo posiada oprócz swojej wiedzy terapeutycznej, coachingowej, ogromne doświadczenie w pracy w biznesie, ...

lekarz Wojciech Satora

Matejki 3
32-400 Myślenice

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Małgorzata Klecha

Piłsudskiego 4a
32-400 Myślenice

Cudowna pani doktor, pełen profesjonalizm i skrupulatność, bardzo polecam!Jestem bardzo wdzięczna że trafiliśmy na tak cudowną panią doktor😃

lekarz Danuta Jakubowska

ORTO-DENT. Centrum Stomatologiczne
ulica Słoneczna 34
32-400 Myślenice

Najlepsza Pani Doktor na jaką trafiłam w swoim życiu. Leczy mojego synka od urodzenia i zawsze stawia trafne diagnozy. Czuła, mądra i uprzejma. Wszyscy lekarze mogliby tacy być!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mateusz Szybowski

ulica Gałczyńskiego 1/6
32-400 Myślenice

Niech każdy Lekarz ma tak ,,super,, takie podejście ..... godny zaufanie , profesjonalizm , wsparcie rozmową przed i po zabiegu....super polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra
Jako lekarz ma rzetelne i uczciwe podejście do choroby pacjenta,skoncentrowana na postawieniu własciwej diagnozy,kieruje na dodatkowe badania,w trakcie leczenia monitoruje wyniki i efekty.Mam RZS ( jako skutek ukąszczenia przez kleszcza ).Uratowała mnie.Polecam, proszę tylko o więcej uśmiechu... od Pani doktor.

lek. med. Katarzyna Kapuścińska

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Jeszcze żaden inny lekarz radiolog nie poświecił mi tyle czasu podczas jednej wizyty. Opis schorzenia jak z Wikipedii, wytłumaczone wszystkie sprawy w prosty i fachowy sposób. Najlepsza diagnoza to ze mogę jeździć rowerem. Polecam !!! 
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Anna Wiechczyńska

32-400 Myślenice

Złote rączki, delikatne. Gdyby każdy stomatolog tak leczył, nikt nie bał się by się przychodzić do dentysty. Dziękuję.
Wspaniala Pani Doctor.z wielkim doswaidczeniem bardzo kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.dziekujemy serdecznie Pani Doktor za wysmienita opieke medyczna w szpitalu Myslenice.Anastazia Krok

lekarz Maria Bała-Słodowska

Neurolog

ulica Batorego 17
32-400 Myślenice

Bardzo dobry lekarz z perfekcyjnie opanowaną znajomością sztuki lekarskiej. Idealna osoba na stanowisku które wymaga kompetencji zawodowych i dużo empatii do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Edward Pietrzyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Kazimierza Wielkiego 93
32-400 Myślenice

Specjalista! Fachowiec! Polecam wszystkim! Nie ceniony w Myślenicach, ale świat medyczny jest z niego dumny...