Rtg W Okolicach Ostrów Lubelski

lekarz Marek Gogacz

USG, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

Lekarz może dobry ale nie przejmuje się za bardzo pacjentem. Zdecydowałam się na niego mimo że jest chyba najdroższy w Lublinie ze względu na dobre opinie i podobno łatwiejszy dostęp do miejsca w szpitalu na Jaczewskiego gdzie pracuje. Gdy zadzwoniłam do niego że rodzę kazał jechać do szpitala. Z Jaczewskiego odesłali mnie od razu do innego szpitala a pan doktor nie odbierał już telefonu. Patrząc obiektywnie na sprawę to płacąc 100 - 180 zł co dwa tygodnie spodziewałam się znacznie lepszej opieki. W mojej ocenie nie ma za co przepłacać i liczyć, że coś wam załatwi bo mnie po prostu olał. Mogłam równie dobrze chodzić do lekarza państwowego za darmo - opieka identyczna. Może liczył na grubą kopertę..

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Pani dr jest moim lekarzem od dwóch lat i nie mam zastrzeżeń. Prowadziła całą moją ciążę, w której było nie mało problemów ale dzięki dr urodziłam slicznego zdrowego synka.

Sanitas
Górnicza 3
Łęczna

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam kobietom, które chcą mieć fachową opiekę i wszystko pod kontrolą w ciązy. W Ab Ovo jakość sprzętu medycznego jest wysoka i że wiele badań mogłam zrobić na miejscu, co zachęciło mnie do wyboru tej kliniki.

Opinia dodana przez: kinga

Porzeczkowa 5a
21-300 Radzyń Podlaski

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!

Chrobrego 15
Lublin

Lekarz budzący zaufanie, w sposób dyskretny wykonuje badanie usg. Wszystko wyjaśnia nawet jakie będzie odczucie w czasie badania, nawet gdy to będzie bardzo nie komfortowe. Rozładowuje stres jaki przechodzi pacjentka w czasie wizyty.

Popiełuszki 20
Lublin

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można liczyć na odbytą wizytę. Naprawdę polecam.

Hempla 5
Lublin

Zdecydowanie odradzam! Nic nie mówi usg nie robi, a ja czułam się tak jak bym kazała jej sie badać. Pani doktor odpowiada z łaską na jakiekolwiek pytanie. Zakładając mi wkładke kazała mi podpisywać oświadczenie że wykonuje to na własne żądanie. Pewnie jak by pójść do niej była by milusia. Ja mam po niej uraz, więcej moja stopa u niej nie postanie!

Opinia dodana przez: Magdalen

ulica Jutrzenki 10/4 A