Lekarze Polanica-Zdrój

{'id': 13384, 'name': u'Polanica-Zdr\xf3j'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Oddział Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy Zdroju
57-320 Polanica-Zdrój

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

57-320 Polanica-Zdrój

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie! Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel. Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa. Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Tomasz Kliche

szpital publiczny
57-300 Polanica-Zdrój

polecam każdemu tak dobrego i miłego lekarza pamietam go jeszcze z czasów w mojej miejscowości niestety teraz się wyprowadził :(

lekarz Marcin Kontek

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
57-320 Polanica-Zdrój

Po raz drugi u Pana Doktora. Właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Może i moje dolegliwości są drobne, ale Pan Doktor absolutnie ich nie lekceważy. Niezwykła cierpliwość, kompetencje. Polecam z całego serca. A ostatnio trochę pochodziłam po lekarzach różnych specjalności i mam porównanie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Michał Lesniak

Chirurg naczyniowy

Polanica-Zdrój

Bardzo gorąco polecam Doktora. Miły sympatyczny, konkrety, pomocny oraz znający się na swojej pracy.

lek. dent. Jolanta Krulak

ul. Zdrojowa 22
57-320 Polanica-Zdrój

Pani Doktor już kilka razy wyleczyła mi zęba, którego inni dentyści nie potrafili. Dokładność, cierpliwość i profesjonalizm ! Dziękuję i gorąco polecam.

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Polanica-Zdrój

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA
{'id': 13384, 'name': u'Polanica-Zdr\xf3j'} Masażysta
                                       mgr Aleksandra Kos

mgr Aleksandra Kos

Masażysta, Fizjoterapeuta

CPM - CENTRUM PROFESJONALNEGO MASAŻU
ul. Bystrzycka 23A
Polanica-Zdrój

Najlepszy gabinet masażu leczniczego w Polanicy Zdrój. Wszystko odbyło się wzorowo począwszy od kontaktu telefonicznego z rejestracją, poprzez przypomnienie o zaplanowanej wizycie, miłym powitaniu na miejscu, kończąc na profesjonalnie wykonanym masażu leczniczo rehabilitacyjnym w wykonaniu Pani Aleksandry Kos. Dziękuję bardzo !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agata Bartkowicz

Szpitalne Przedsiębiorstwo Lecznicze
ulica Zdrojowa 39
57-320 Polanica-Zdrój

Niesamowita empatia i podejście do pacjenta!! Polecam 100% Wspaniały człowiek, który wytłumaczy i pokieruje! Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

57-320 Polanica-Zdrój

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

dr n. med. Wojciech Rubin

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Specjalistyczne Centrum Medyczne im. Św. Jana Pawła II
Polanica-Zdrój

Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić ,ze to znakomity lekarz i naprawdę godny polecenia... chociaż ?.. zastanawiam czy dobrze robię wystawiając Panu Ordynatorowi ocenę celującą bo...pewnie kolejka potrzebujących znacznie się wydłuży ale chcę ,nie ! muszę ! napisać ,że spotkałam wyjątkowego lekarza. To człowiek , który kocha ludzi , swoją pracę a personel darzy go ogromnym szacunkiem . Jestem mu ogromnie wdzięczna za to ,że mimo wielu obowiązków znalazł również czas ...
Opinia dodana przez: Popiel Karolina

lekarz Michał Knakiewicz

57-320 Polanica-Zdrój

Przed zabiegiem na konsultacjach zrobiliśmy z doktorem wizualizację, która pokazała gotowy efekt po operacji. Po wypadku w zasadzie mój nos nie istniał i doktor musiał go stworzyć od podstaw, ale po ok. 6ciu miesiącach jak zeszła opuchlizna to nie mogłam uwierzyć, że z powrotem mam nos przez, który mogę oddychać. Dziękuję za pomoc i opiekę na miejscu!
Opinia dodana przez: anna

lekarz Aleksander Rola

57-320 Polanica-Zdrój

Polecam Pana Doktora za zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, wszystko wyjasnione w sposob zrozumialy. Udzielil fachowej pomocy. Jestem bardzo zadowolony i życzę wszystkim żeby trafiali pod skrzydła takich lekarzy jak Pan Doktor.

dr n. med. Grażyna Wójcicka

Laryngolog, Foniatra

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

WIZYTA FONIATRYCZNA Gorąco polecam nie tylko dla nauczycieli, ale także dla wokalistów. P. dr Grażyna Wójcicka jest znakomitą, kompetentną specjalistką. Zbiera dokładny wywiad, przeprowadza wnikliwe badanie, interpretuje wyniki i wszystko doskonale wyjaśnia. Jest uprzejma, cierpliwa i profesjonalna. Wizyta foniatryczna kosztowała 200 zł, w tym badanie specjalistycznym sprzętem, zdjęcia krtani, opis, recepty, skierowania, zalecenia. Otrzymałam listę zasad dbania o głos oraz zalecenia terapeutyczne, które pomogą mi wrócić do zdrowia. Jestem zadowolona ...

dr n. med. Mateusz Zachara

Medycyna estetyczna

57-320 Polanica-Zdrój

Jestem w 4 tygodniu po operacji, do końcowych efektów jeszcze daleko, mimo tego chciałabym się podzielić moja opinia. Jestem niezmiernie zadowolona z przebiegu operacji, czasu przed jak i po. Otrzymałam profesjonalna a zarazem bardzo serdeczna opiekę. Odnośnie doktora to bardzo dobry fachowiec, nie jest może zbyt wylewny ale i nie musi, ja wiem ze wykonał swoją prace na najwyższym poziomie bo jest z natury profekcjonistą. Jestem pewna ze efekty będą ...

lekarz Krzysztof Nowak

Zdrojowa 1D
57-320 Polanica-Zdrój

To najlepszy lekarz i specjalista u jakiego byłam. Wszystko dokładnie tłumaczy, podchodzi do pacjentki z ogromną kulturą. Jest bardzo dobrym specjalistą. Skutecznie leczy. Czekając do gabinetu spotkałam kilka pacjentek, leczących się od lat - wypowiadały się o Panu Doktorze w samych superlatywach. Jestem bardzo wdzięczna za całe leczenie.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Krzysztof Federowicz

Kryniczna 11 / 1
Polanica-Zdrój

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DR FEDEROWICZA,BO TO CUDOWNY LEKARZ.ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,NAWET JAK BYŁO TRZEBA,TO MNIE PRZYTULIŁ.

lekarz Jolanta Sulewska

Dębowa 20 lok. 3
57-320 Polanica-Zdrój

Polecam! Naprawdę świetne podejście do pacjenta.Zasugerowałam się wieloma pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Pani świetnie wszystko wytłumaczyła oraz dobrała oprawki. W porównaniu z innymi okulistami w kotlinie,ceny są naprawdę bardzo dobre. Badanie przebiegło szybko,sprawnie i w dobrej atmosferze. Mało jest takich lekarzy niestety.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Piórkowski

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

al. Wojska Polskiego 1 (NZOZ)

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Drozdowski

Medycyna estetyczna

57-320 Polanica-Zdrój

Pobyt w Szpitalu na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdrój oceniam na najwyższym poziomie. Pan Dr.n.med. Piotr Drozdowski- cudowny i przesympatyczny, osoba której można w 100% zaufać "dusza czlowiek" :) Pani Dr. Mart Handziak- troskliwa, cierpliwa, znajdująca czas na rozmowę z pacjentem i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Panie Pielęgniarki bardzo życzliwe i pomocne, a Panie Salowe przychodzące do pacjentów z uśmiechem i ciepłą strawą ;) To nie jest opis filmu, to rzeczywistość. ...
Opinia dodana przez: Anna Kuriata