Lekarze Raszyn

{'id': 40904, 'name': u'Raszyn'} Internista
                                       dr n. med. Radosław Chądzyński

dr n. med. Radosław Chądzyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED Edyta Jacek Paulina Jędra Spółka Cywilna
Słoneczna 7 A
05-090 Raszyn

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Mirka

lek. dent. Paweł Kurowski

05-090 Raszyn

Najlepszy stomatolog na jakiego trafilam. Bardzo konkretny, rzetelny, sympatyczny oraz zawsze moge liczyc na szybkie przyjecie:)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Alicja Baranowska

Pruszkowska 26B
05-090 Raszyn

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jacek Jędra

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Słoneczna 7 A
05-090 Raszyn

Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Zawsze świetnie wydawał diagnozy, podchodzi do sprawy leczniczo a nie doraźnie - wyleczył mi powracajace grzybice i od lat mam spokój. Szkoda, że nie pracuje w żadnym szpitalu położniczym bo prowadziłabym u Niego moje dwie ciąże. Niezwykle uprzejmy, zwykłe profilaktyczne wizyty trawają około 40-60 min. Rozmowa, rzeczowość, nie ma tematów tabu. POLECAM !

lekarz Piotr Stąpel

Al. Hrabska 3
05-090 Raszyn

Fantastyczny lekarz! Ma bardzo duże doświadczenie. Fachowo i skutecznie podchodzi do małego pacjenta. Polecam, jeżeli ktoś szuka świetnego pediatry!

lek. dent. Anna Siedelnik

Protetyk, Stomatolog

Projektowana 5
05-090 Raszyn

Trafiłam do Pani Ani 6 lat temu z zębem, który miał być wyrwany (tak powiedziała inna dentystka) a Pani Ania go uratowała. Do dziś ma się ok:). Później zaczął chodzić do niej mój mąż - też ma do Pani Doktor zaufanie. Mój 6- letni synek nie miał nigdy żadnego ząbka popsutego też dzięki wskazówkom Pani Ani ( starsza 13-letnia córka w tym wieku już miała plombę w każdym zębie ).

dr n. med. Grażyna Żaboklicka

Lecznica Specjalistyczna im. Dr M. Słowikowskiego Sp. z o.o.
al. Krakowska 65
05-090 Raszyn

Dziękuję Pani doktor za profesjonalizm, czas poświęcony na doładny wywiad i kompleksową opiekę. W czasach, gdzie zazwyczaj zbywa się pacjentkę w kilka minut, to prawdziwe szczęście znaleźć takiego lekarza.
Pani Doktor jest kompetentna i miła, widać, że lubi swoich pacjentów, że lubi dzieci - jest delikatna, uśmiechnięta, ale dokładna.

lek. dent. Marzena Jadczak-Padamczyk

Al. Krakowska 80
05-090 Raszyn

Pani doktor z bardzo dużą dawką empatii, tłumacząca każdy kolejny krok i do tego profesjonalnie opiekująca się zębami.
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Opackiego 26/9
05-090 Raszyn

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola

Konrad Rylski

Centrum Stomatologiczne Raszyn
ul.Szkolna 1
05-090 Raszyn

Profesjonalnie i rzetelnie. Tomografia komputerowa zębów i zaplanowane lecznie w krótkim czasie uratowało mnie przed katastrofą
Opinia dodana przez: Pawel

Danuta Siedelnik

Projektowana 5
05-090 Raszyn

Od lat jestem pacjentem Pani Danuty. Jest wspaniałym lekarzem, z wielkim doświadczeniem

lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Sportowa 23
05-090 Raszyn

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor Dermatolog, byłam bardzo zadowolona z usług, pewnego razu zadzwoniłam, aby umówić się na następną wizytę, powiedziała, że nie przyjmuje zapisów.. przyczyny nie znam. Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?
Opinia dodana przez: N

lek. dent. Wojciech Lambrecht

05-090 Raszyn

Pan doktor przeprowadzał u mnie zabieg -powikłania z 8... Najpierw przeprowadził konsultację, wszystko dokładnie objaśnił, poinformował o możliwych komplikacjach, przygotował psychicznie ,🙂 Oczywiście wszystko udało się bez komplikacji.Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Maciej Jagielak

Chirurg szczękowo twarzowy

Raszyn

Czytając negatywne komentarze innych osób muszę stwierdzić, że rozumiem Waszą frustrację. I pewnie jest jakieś ziarenko prawdy w tym, co piszecie (szczególnie o brak zainteresowania po operacji). Ja z dr Jagielakiem zetknęłam się po raz pierwszy w 2004 roku i to była jedna z najlepszych decycji, jakie podjęłam w moim życiu. Fakt- za pierwszą wizytę musiałam słono zapłacić, tak samo jak za wyrwanie potem dwóch zębów. Ale koniec końców leczenia ...

Paweł Baranowski

Neurochirurg

Raszyn
05-090 Raszyn

A więc tak...Jedyny lekarz w województwie, który podjął się zoperowania mojego kręgosłupa w odcinku piersiowym. Pomógł w decyzji jeden anioł, czyli dr. Alicja Baranowska. Po 20 latach poczułem że mam nogi! Drugą operację na szyjnym wykonał wspomniany Anioł. Jeszcze lędźwiowy w rozsypce. Jeszcze mnie chcą...nie zostałem przekreślony i popędzony jak robili to inni lekarze. Ci ludzie ratują codziennie życia ludzkie! Hurtowo! Jak ktoś niezadowolony, że odczuwa po zabiegu dolegliwości, etc...polecam ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

05-090 Raszyn

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji! POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać. Tomasz F. z W-wy
Opinia dodana przez: Tomasz F.
Pani Doktor bardzo konkretna stanowcza choć dość powściągliwa. W pierwszym momencie wydała się oschła, ale przyzna lekarz z wielkimi kompetencjami w 100% . Polecam !!!
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Marek Maciński

Laryngolog

Lecznica Specjalistyczna im. Dr M. Słowikowskiego Sp. z o.o.
al. Krakowska 65
05-090 Raszyn

Po wizycie lekarz powiedział, że nie wie co może być nie tak (mimo pokazanych wcześniejszych badań, które nie były najlepsze) i skierował do innej poradni, żeby oni się zastanawiali
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Marzena Lachowska

ul. Szkolna 1
05-090 Raszyn

Nie polecam i to bardzo. Pani owszem bardzo uprzejma i miła jednak zupełnie leczenie ortodontyczne do powtórki.
Opinia dodana przez: Ewa