Lekarze Ząbki

Wojciech Jasionek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Jana Pawła II 61
05-091 Ząbki

Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Katarzyna Dąbrowska

Medycyna estetyczna

Salon Urody Isabel
ul.Poniatowskiego 27
Ząbki

Ja z kolei była u dr Dąbrowskiej na zabiegu likwidującym pocenie się pod pachami. Często w przeszłości robiłam takie zabiegi u innych, ale polecono mi dr Dąbrowską głównie z powodu cen i skuteczności. Chodzi o to, że po takich zabiegach często miałam pojedyncze kropki potu na bluzkach i źle się z tym czułam. U Pani dr zabieg w znieczuleniu kremem, nic nie bolało. dziś mija dokładnie 2 tygodnie po zabiagu ...
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Maria Grygielewicz-Sikorska

OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki

Zabiegi praktycznie bezbolesne, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Zainteresowanie pacjentem, a także poziom usług jak i kultura osobista godne polecenia!
Opinia dodana przez: Ada

mgr Agnieszka Haszczyńska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Papilio - Gabinet Zdrowej Przemiany
Konopnickiej 18a
05-091 Ząbki

Super, indywidualnie, sympatycznie. Dieta pomogła mi z problemami zdrowotnymi, cieszę się bo bardzo łatwo się ją stosuje. Została ułożona dla mnie bardzo szczegółowo i personalnie, jem to co lubię, poznałam inne produkty i to jak je przygotowywać szybko. Pani Agnieszka jest świetna! Polecam.
Opinia dodana przez: Jam

Marcin Radkowski

Papilio - Gabinet Zdrowej Przemiany
Konopnickiej 18a
05-091 Ząbki

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny, uprzejmy i kontaktowy. Szczegółowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Czy można Pana znaleźć w jakiejś przychodni w Warszawie?
Opinia dodana przez: Małgosia

mgr Rita Calderaro

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Rita Rehabilitacja
05-091 Ząbki

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Piłka

NZOZ ,,Na Powstańców"
Powstańców 70 A
05-091 Ząbki

Byłam na wizycie u p. dr. Michała Piłki pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni. Moja historia chorobowa jest bardzo bogata, więc przekrój lekarzy również. Spotkałam się z różnym podejściem. Dzisiaj zostałam potraktowana nietuzinkowo. Dokładny wywiad, badania, zalecenia. Wszystko zrozumiałe i czytelne. O dziwo Pan dr na wszystko miał czas i z niczym się nie spieszył. To jest prawdziwy lekarz nie tylko z wykształcenia ale bardziej z powołania.
Opinia dodana przez: ANNA
Ta kobieta to jest anioł. Polecam wszytskim

lekarz Marta Burbul

Centrum Medyczne LeczyMed
Krasickiego 14 lok. U2
05-091 Ząbki

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Małgorzata Fronczek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

gabinet stomatologiczny
Ząbki

Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Tylko pomoc dentystyczna jest mało sympatyczna i raczej nie przyjemna. Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam gorąco.

mgr Bożena Janiszewska

Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "VITAL"
Piłsudskiego 1
05-091 Ząbki

Polecam tą Panią, korzysta z jej usług już drugie pokolenie w naszej rodzinie. Wsparła całą naszą rodzinę serdecznością, ciepłem i zrozumieniem, a dzięki jej sposobom i radom nasze niemowlę przestało płakać, a my rodzice jesteśmy wyspani. Dzięki temu w domu panuje milsza atmosfera.

lekarz Abdulkarim Al-Fohaidi

Legionów 10 B/3
05-091 Ząbki

Takich lekarzy jak Pan doktor spotyka się rzadko.Jest bardzo życzliwym człowiekiem.Żałuję (nie tylko ja) że odszedł z naszej przychodni.
Opinia dodana przez: Kala

lek. dent. Elżbieta Sroga

Generała Maczka 4
05-091 Ząbki

Wspaniała Pani doktor. Bardzo bardzo dokładna i niezwykle cierpliwa. Rozmawia i tlumaczy. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Zofia Chudzik-Żach

Kochanowskiego 6 A/3
05-091 Ząbki

Bardzo polecam.Wizyta bez stresu,Pani Doktor bardzo uprzejma,wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo dokładna

lekarz Piotr Ziemiecki

Lekarz rodzinny

NZOZ ,,Na Powstańców"
Powstańców 70 A
05-091 Ząbki

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w swoim 56 letnim życiu. Wysoka kultura osobista, lekarz naprawdę rodzinny. Jeżeli chcecie Państwo mieć przekonanie, że lekarza interesują Wasze problemy zdrowotne wybierzcie wizytę u tego Pana doktora
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Katarzyna Tylżanowska-Nitek

Pulmonolog, Internista

Gabinet Laryngologiczno-Internistyczny
Narutowicza 4
05-091 Ząbki

Pani doktor K.Tylzanowska-Nitek jest: Bardzo miła, kulturalna osoba. Wizyta przebiega tak długo ile potrzeba do postawienia diagnozy; wywiad, badanie osluchowe. To wspaniały diagnosta, wiem to,bo dzięki Pani Doktor stanęłam na nogi. Bardzo dziękuję. Malgorzata
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Mariusz Wielgórski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Miejska Przychodnia Zdrowia w Ząbkach
Orla 1
05-091 Ząbki

Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.Na 1 wizycie wykonał szczegółowe badania i od razu skierował do szpitala.W ciągu 2 tyg.przeprowadzono operacje guza mózgu. Jestem 1.5 roku po operacji i cały czas jestem pod opieką Pana doktora gdyż miałam duże problemy z okiem.Dzieki Niemu moje oko jest w dużo lepszym stanie.Polecam wszystkim Doktora Mariusza Wielgórskiego.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ryszard Kierasiński

Beta Med NZOZ
ulica ks. J. Skorupki 71
05-091 Ząbki

Takich lekarzy rzadko się spotyka.Nie mam słów uznania dla Jego umiejętności ,zarówno diagnozowania jak i podejściu do pacjenta.
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Andrzej Kurowski

Anestezjolog

ul. Zieleniecka 12C
05-091 Ząbki

Ta opinia która widnieje jest pisana chyba przez konkurencję doktora Kurowskiego, doktor z ogromnym doświadczeniem, intuicją lekarską, uratował życie wielu pacjentów w ciężkim stanie. Świetny specjalista w swojej dziedzinie, twórca wielu oddziałów OIOM na kardiochirurgii i w szpitalu onkologicznym. Laureat wielu nagród, zapraszany do wielu międzynarodowych ośrodków, Taką opinię zresztą anonimową zamieścił prawdopodobnie człowiek, który każe tytułować się doktorem a nie skończył medycyny, wstyd Panie Ł.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Maciej Stankiewicz

Neurolog

Centrum Medyczne LeczyMed
Krasickiego 14 lok. U2
05-091 Ząbki

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.