POLECAM!!!Doktor prwadził moją bardzo zagrożoną ciążę, trafiłam do niego w 3 miesiącu ciąży dlatego iż poprzedni lekarz badzo olewacko podchodził do bardzo ciężkiego przebiegu ciąży. Pan Doktor bardzo szybko, kompetentnie i co najważniejsze bardzo spokojnie nie stresując mnie zajął sie problemami których niestety było bardzo wiele. Ciąża do samego końca była zagrożona, cała przeleżana ale prowadzona w najlepszy sposób jaki mozna było, czego efektem jest zdrowa moja córeczka:). Polecam go mamom które maja problemy w ciąży, ten lekarz zna sie na rzeczy, potrafi pomóc, dobrze diagnozowac i leczyc i co takze ważne zaopiekowac sie mamą, dac jej nadzieję . Tak w jednym zdaniu człowiek który wybrał odpowiedni zawód i specjalizacje!!

Pan Doktor prowadził moje 2 bardzo trudne ciąże. Poza dobrą opieką medyczną, trafnymi diagnozami - zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, zainteresowanie i uwagę. W porównaniu do innych lekarzy - mimo kłopotów zdrowotnych i komplikacji ciąż - na tyle na ile można w takim stanie - u dr Dinera czułam się bezpiecznie. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna.

Chodzę do dr Dinera już 2 lata i jak dotąd jestem zadowolona. Wyleczył mnie z długotrwałych dolegliwości, nad którymi inni lekarze bezradnie rozkładali ręce. Jest bardzo kompetentny, wie jakie zastosować leczenie i zwykle tłumaczy co i po co robi. Na wizyty umawia na konkretną godzinę i choć czasem trzeba poczekać, to zwykle czas spędzony w gabinecie (łącznie z czekaniem) nie przekracza godziny. Na pierwszych wizytach miałam problem z nawiązaniem dobrego kontaktu, traktował mnie trochę "z góry" (stąd moja ocena w kategorii uprzejmości tylko "3") , ale w tej chwili jest bardzo miły i nasz kontakt jest o wiele lepszy niż na początku. Warto też zwrócić uwagę na przystępną cenę oraz możliwość wykonania USG na miejscu. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Mój syn ma już prawie 5 lat, a ciążę prowadził właśnie doktro Diner. Poleciła mi Go, a mnie Jemu moja przyjaciółka i od tej pory ja wysłałam w te dobre ręce już kilka koleżanek.Wszystkie zadowolone i szczęśliwe. Nie słyszałam o lekarzu, który codziennie po wykonanej cesarce wpadałby do pacjętki bezinteresowanie zapytać "czy wszystko w porządku?" i biegł dalej do pracy. Piękne cesarskie cięcie i 4,300 kg.Leon był na świecie w moment.Tak sobie właśnie myślę, że o prowadzenie drugiej ciąży także zgłoszę się do dr. Dinera. Polecam z czystym sumieniem-ginekolog, który pracuje z pasją i powołaniem do tego zawodu!

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu i przejmuje się jej problemami. Uprzejmy, budzący szacunek. Zawsze odbiera telefon, ew. oddzwania, gdy nie może rozmawiać. Polecam!

drogie Panie wszystkie piszecie jaki to dr Diner jest wspaniały i jak to świetnie prowadził Wam wasze ciąże-super tylko ja niestety nie moge byc taka zachwycona. Chodziłam do niego 2 lata,poleciła mi go koleżanka, faszerował mnie jakimiś beznadziejnymi lekami i nic.kasował za wizyte, głupio sie uśmiechał a z problemem jak przyszłam tak wyszłam.poza USG zrobił mi jakies jedno badanie i na tym sie skończyło bo wg niego wszystko było ok. zmieniłam lekarza po 2 miesiacach wszystko wróciło do normy-zakonczyłam leczenie i czekam na dzidzisia- z leczeniem dr Dinera pewnie bym sie go nie doczekała nigdy.Stracony czas.Do prowadzenia ciązy może i jest dobry ale do pozostałych spraw bardzo cienki,niestety.

BYLEM Z SYNOWA NA BADANIU USG PLODU , PIERWSZY RAZ WIDZIALEM SWOJEGO WNUKA , PAN DR POKAZAL MI WSZYSTKO I DOKLADNIE WYTLOMACZYL. BYLEM ZASKOCZONY TA SZCZEROSCIA I DOKLADNOSCIA OPISU DZIECKA ,JESTEM PRZECIEZ TYLKO TESCIEM . DZIEKUJE PANU ZA TO. WDZIECZNY TESC

WDZIECZNY TESC

Witam Was kobietki!jestem 16 tyg.ciąży,zaliczyłam juz 2gin.prywatnie,dosc ze drodzy 150zł.za wizyte ale to nie jest tak az istotne,jak nie uprzejmosc,błyskawiczna wizyta,wogóle zero zainteresowania sie pacientką,dzieki kolezance wtrafiłam do Dr Dinera,dzis byłam na pierwszej wizycie.Byłam w wielkim szoku ze tak lekarz potrafi sie zainteresowac moją ciążą,i badania,uprzejmosc z Dr strony,To jest lekarz z prawdziwego powołania..naprawde.Po wizycie nie mogłam sie nachwalic do meża i rodzinie jaki kompetentny,i oby taki był do konca..mojej ciąży.POLECA.

Jestem w 9 tygodniu ciąży.Doktor Diner jest na prawdę fantastycznym lekarzem!!! Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadawane mu pytania(nawet te głupie ;)) Nie traktuje pacjentek przedmiotowo.Każe do Siebie dzwonić w razie jakichkolwiek komplikacji nie zważając na godzinę. NIE ZNAM DRUGIEGO TAK DOBREGO LEKARZA !!!GORĄCO POLECAM!!!

Jestem w 9 tygodniu ciąży.Doktor Diner jest na prawdę fantastycznym lekarzem!!!
Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadawane mu pytania(nawet te głupie ;))
NIE ZNAM DRUGIEGO TAK DOBREGO LEKARZA
!!!GORĄCO POLECAM!!!

Super lekarz bardzo troskliwy opiekuńczy i co najważniejsze miły i uśmiechniety. Pacjentka pod jego opieką czuję się bezpieczna, a nie jak inni ginekolodzy, którzy często nic nie mówią, a miny mają takie jakby na USG w ciąży jakieś ufo zobaczyli i o wszystko trzeba ich wypytywać. Robił mi CC, była to druga cesarka i b. szybko doszłam do siebie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław