Ruda

- 32 lekarzy

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 24

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,7/5
Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

liczba opinii: 9

Fizjo-Med
ul. Fitelberga 11, Ruda Śląska
41-710 Ruda Śląska

Średnia ocen: 4,8/5
Trafiliśmy z synem w wieku 6 m-c Wg neurologa mieliśmy się nastawiać że nie będzie chodził, wtedy nawet na bok się nie przewrócił. Dzisiaj chodzi, jeździ na rowerze, czasem prawie pobiegnie. Wiem że było ciężko się dodzwonić ale dzięki temu że się udało dzisiaj mój syn jest tylko słabszy a nie na wózku inwalidzkim. Dziękujemy Panu i do końca życia pozostanie Pan w naszym modlitwach.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Ewa Cichowska

Stomatolog

liczba opinii: 9

Gabinet
ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Średnia ocen: 4,8/5
Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego moich dwóch zębów i estetycznie wykonanych koron , które są nie do odróżnienia od moich własnych zębów. Trafiłam do gabinetu pani doktor z polecenia i był to strzał w dziesiątkę: profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta , ogromne zaangażowanie. Dzięki pani doktor już nie boję się leczyć zębów. Teraz regularnie chodzę na kontrole . Pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

liczba opinii: 8

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Średnia ocen: 5,0/5
Nie spotkałem w życiu w żadnej dziedzinie takiego profesjonalisty jak Pan doktor do tego tak opanowanej i wyrozumiałej. Po 3 latach korzystania z "nieodpowiednich specjalistòw"w końcu trafilem do Pana doktora. Jestem po zabiegu z pozytywnym efektem. Czekam na drugą stronę. Przede mna jeszcze dluga droga ale jestem pozytywnej mysli. Pierwszy lekarz w zyciu ktòry na korytarzu szpitalnym podał mi dloń i spytał czy juz jest lepiej i mniej boli, niby ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 7

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Średnia ocen: 3,4/5
Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Andrzej Ruda

Chirurg ogólny

liczba opinii: 5

Gabinet
Goldhammera 10
33100 Tarnów

Średnia ocen: 4,8/5
Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bożena Batko-Cnota

Ginekolog położnik, Cytolog

liczba opinii: 4

Gabinet

Ruda Śląska

Średnia ocen: 2,1/5
Zdecydowanie nie polecam.
Już tłumaczę.
* Czy spełnił moje oczekiwania? - Dałem 3 ponieważ moja dziewczyna potrzebowała recepty na tabletki antykoncepcyjne i ją otrzymała pomijając reakcję pani "pseudo DR."... Na tym kończą się pozytywne oceny.
* Czy jest kompetentny? - Dałem 1. Mama mojej przyjaciółki zmarła bo "jaśniepani" przez półtorej roku nie zdiagnozowała raka. Chyba więcej nie muszę pisać w tym temacie.
* Czy jest uprzejmy? - Traktuje pacjentów przedmiotowo ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Kokoszka

Pediatra

liczba opinii: 3

Przychodnia Rejonowa Ruda Sląska
Ul. Siekiela 13
Gliwice

Średnia ocen: 3,8/5
od niedawna korzystam z corka z porad u pana dr, jestem juz po wielu wizytach u wielu specjalistow dzieciecych, ale ten pan dr jak na poradnie poz jest moim zdaniem bardzo przejety rola , ma bardzo dobry kontakt z dzieckem, moja corka odrazu go polubila i moim zdaniem stosuje bardzo przemyslane leczenie.Jesli chodzi o stosowane leki to twz potrafi wytlumaczyc i uspokoic przewrazliwionych rodzicow.Polecam mam nadzieje, ze moja opinia jest ...
Opinia dodana przez: Anonim

Małgorzata Dziedzic-Król

Pediatra

liczba opinii: 3

Ruda Śląska

Ruda Śląska

Średnia ocen: 2,6/5
Pani doktor bardzo miła i jak zawsze prosperująca szczegolną wiedzą. Byłam w Pani gabinecie wiele razy i wyszlam zadowolona i zasięgłam pomocy jakiej potrzebowałam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Barbara Tomaszek-Słota

Internista, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Gabinet
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Średnia ocen: 2,4/5
Jeszcze nigdy nie bylam tak zirytowana po wizycie u lekarza. Majac duzego żylaka ktory nie wyglada zbyt dobrze poszlam na wizyte do Pani "doktor" aby dowiedzieć sie co robic jak leczyc. Pani doktor zapytala co mi się w nim nie podoba i od razu zapytala czy chce go usunac..zero konkretow rozmowy. Zrobic badanie wypisac recepte i wypad z gabinetu. Nie polecam! Strata czasu.
Opinia dodana przez: Ewa


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat