lekarz Rudolf Pająk

JEST LEKARZEM KTÓRY SLUCHA I ODPOWIADA.NIBY NORMALNE, ALE CZY NAPEWNO?? TŁUMACZY CIERPLIWIE I WYTRWALE NAWET PYTANY KILKAKROTNIE. ROZWAZNIE PODEJMUJE DECYZJE ZWIAZANE Z LECZENIEM. JEST LEKARZEM GODNYM POLECENIA ;))

JEST LEKARZEM KTÓRY SLUCHA I ODPOWIADA.NIBY NORMALNE, ALE CZY NAPEWNO??
TŁUMACZY CIERPLIWIE I WYTRWALE NAWET PYTANY KILKAKROTNIE.

Absolutna porażka. Naciąga na badania prywatne w publicznej Poradni. Następnie pobiera cytologię z programu profilaktycznego na prywatnej wizycie. Gbur i milczek o braku kompetencji nie wspomnę.

Lekarz, Rudolf Pająk!!! najlepszy ginekolog !!! polecam wszystkim znajomym ,i nie znajomym ,jest bardzo uprzejmy dla pacjenta,wspaniały lekarz najlepszy!!!

Jest to mój pierwszy ginekolog, poleciła mi go mama która chodzi do niego już od kilkunastu lat i obydwie jesteśmy bardzo zadowolone. Przemiły lekarz, zawsze wysłucha, zagada, zapyta czy nic się nie dzieje. Polecam :)

Nigdy nie spotkałam się z bardziej uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Zawsze chętnie wysłucha co mam do powiedzenia, jeżeli jest jakiś problem wytłumaczy bardzo dokładnie o co chodzi, jak będziemy leczyć itd. Bardzo pilnuje aby pacjentki regularnie robiły badania cytologiczne. Wszystkim polecam tego lekarza. Nigdy w stosunku do mnie nie zachował się nieuprzejmie czy gburowato. Zawsze wita pacjentki z uśmiechem na twarzy. Oby więcej takich lekarzy!

uważam że jest świetnym lekarzem,prowadził 3 moje ciąże i zawsze byłam zadowolona.nigdy nie miałam żadnych problemów.kobiety które twierdzą że jest gburem powinny sie zastanowic co mówią bo po jednej wizycie czy kilku minutach w gabinecie nie mozna oceniac człowieka jaki jest.jest moim lekarzem od 13 lat i polecam go w 100%

Lekarz kompetentny, zawsze wysłuchuje problemów z jakim przychodzę i stara się znaleźć najlepsze metody leczenia. Nie bagatelizuje nawracających problemów i szuka najskuteczniejszych lekarstw. Tłumaczy przyczyny schorzenia i przebieg proponowanego leczenia. Poważnie traktuje pytania i szczerze odpowiada. Polecam.

Ja napisze wnten sposob jest to moja pierwsza ciąża jestem bardzo zadowolona z lekarza,uwazam,ze niektore dziewczyny(kobiety)sie czepiaja.Kazdy pacjet powinien zapytac sie lekarza jezeli ma jakies pytanie i uwaza,ze cos jest nie jasne skad lekarz ma wiedziec,jezeli nie pytacie,dla jeednych wiekszosc jest jasna a dlaminnych nie.Uwazam,ze doktor poswiecal tyle czasunile trzeba a co do wizyt prywatnych to nikt nikogo do nieczego przeciez nie zmusza,wizyta prywatna poprostu najczesciej jest wczesniej,zawsze tak bylo i bedzie,a czasami wystarczy powiedziec,ze nie masz kasy albo,ze chcesz z kasy chorych a nie najezdzac na lekarza>wizyta z usg ok 100zl moim zdaniem nie jest to zaden koszt,zreszta bylam u wielu ginekologow i u tego lekarza czuje sie konfortowo i niekrepuje sie,wiec chyba to tez coś znaczy:))))wlasnie dzis tam ide,wiec na drugi raz kobiety zastanowcie sie co piszecie,pozdrawiam

Ja osobiście uważam ,że każda z nas osobno musi poznać ginekologa ja jestem z tego bardzo zadowolona prowadził moją ciąże i byłam zawsze w pełni doinformowana co i jak :)

gbur i mruk ,poczułam że był wręcz oburzony że musi pracować że tyle jest pacjętek ,nic nie mówi wizyta trwała 5 min.szok odradzam.pan doktor powinien już dawno iść na emeryturę ,