Nic dodać nic ująć :) w przypadku Tomka lekarka za każdym razem postawiła trafną diagnozę i zaproponowała skuteczne leczenie nieantybiotykowe! :) dziecko zbadane bardzo dokładnie, jestem zadowolona

Lekarz z powołania! Mało jest takich lekarzy! Pani doktor uprzejmie wytłumaczy, prosto zwięźle, że każdy nie-lekarz zrozumie i jest dobrze poinformowany

ja bylam z dzieckiem ale diagnoza nie trafna, dziecko meczylo sie przec kolejny miesiac, po czym musialam sie udac do innego lekarza zeby go z tego wyciagnal. lekow nakupione za 200 zl a nic nie pomogly. za wizyte bierze 50 zl od dziecka. jak dla mnie nie udana wizyta

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

kompetentny lekarz, dokładnie bada maluszka. przychodzę z gardłem a maly jest badany kompleksowo. jestem zadowolona. niestety przepisuje syrop na gardło PULNEO, który zawiera zolcien pomarańczowy (toksyczny barwnik)- powinna o tym wiedziec

Prywatnie polecam Badnie dziecka bardzo dokładne wyjaśnia co dolega i dokładnie mówi jakie leki podawać nie polecam Jesli chodzi o alergie to nie polecam(żenujacy brak wiedzy)W MED FOBER DENT zbyt duzo pacjenów okrone kolejki i wizyta to porażka. Z ta paniką tez coś prawda, nas tez niepotrzebnie wysłałaby do szpitala, ale to juz historia...

Lekarka godna polecenia,zawsze znajdzie czas na wizytę niezależnie od dni wolnych od pracy. Potrafi pomóc nie tylko dziecku, ale również i dorosłemu.Serdecznie polecam.

Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty. Syn również. Chodzimy do Pani doktor już 5 lat z każdym problemem zdrowotnym i zawsze odpowiednio trafi z diagnozą. O każdej porze jest gotowa pomóc.

Bardzo rzetelne podejście do problemu, miła i fachowa pomoc. Wskazania do dalszej diagnozy choroby, skierowania do specjalistów. Polecam.

panikara i osoba wzbudzająca strach w rodzicu i dziecku

panikara i osoba wzbudzająca strach w rodzicu i dziecku

Wciąż poszukujesz "Pediatra Hażlach"?

Sadowa 5
43-419 Hażlach