dr n. med. Ryszard Bratoś

Chirurg plastyczny

Postanowiłam napisać komentarz, bo to co opowiedziała mi przyjaciółka uważam, że nie powinno przejść bez echa. Uważam, że to było czyste naciągnięcie jej na kasę!!! Przyjaciółka zadzwoniła do Pana doktora i zapytała czy wykonuje liposukcję. Pan doktor odpowiedział, że tak i umówili wspólny termin. Pojechałam z nią, ale poczekałam przed kliniką. Długo czekać nie musiałam bo wyszła dosyć szybko i powiedziała mi wszystko co skłoniło mnie do opisania całej sytuacji. Wizyta wyglądała tak, że…. Przyszła została założona karta i pobrano od niej 200 zł. Potem powiedziała z czym przyszła do ...

Przyjaciółka zadzwoniła do Pana doktora i zapytała czy wykonuje liposukcję. Pan doktor odpowiedział, że tak i umówili wspólny termin. Pojechałam z nią, ale poczekałam przed kliniką. Długo czekać nie musiałam bo wyszła dosyć szybko i powiedziała mi wszystko co skłoniło mnie do opisania całej sytuacji. Wizyta wyglądała tak, że…. Przyszła została założona karta i pobrano od niej 200 zł. Potem powiedziała z czym przyszła do doktora. Jak powiedziała, ze w sprawie liposukcji to powiedział…………….. ŻE JUŻ LIPOSUKCJĄ SIĘ NIE ZAJMUJĘ!!!!! To czemu umówił Pan doktor wizytę w sprawie zabiegu jakiego Pan nie wykonuje? Nie było by sprawy, jak przez telefon jak dzwoniła by nie powiedziała jaki zabieg ją interesuję. Ale bardzo dobrze określiła jaki zabieg i jakiej okolicy. Więc dziwi mnie fakt, że pomimo iż Pan doktor nie wykonuje liposukcji a mimo to umówił wizytę u siebie w tej sprawie. Uważam, że to było typowe naciągnięcie na kasę. Z tego co wiem koleżanka była zdecydowana na zabieg, no chyba że by się z jakiś tam przyczyn nie zakwalifikowała. Gdyby wiedziała, że doktor nie zajmuję się liposukcją to na pewno do niego by nie poszła. To jak byśmy miały problem z nerkami a poszły go np. dentysty  Uważam, że to oszustwo! Takie sytuacje trzeba zgłaszać.

Profesjonalista pod każdym względem. Operacja powiek trwała niecałą godzinę. Tydzień po zabiegu już byłam w pracy. Oczy odmłodniały o ładnych parę lat. POLECAM!

ten lekarz to tragedia. Póki nie dostanie pieniędzy jest miły, wręcz przesymaptyczny. Po zabiegu nie przypisuje żadnych leków uśmierzających ból, oferuje zero opieki, a poza tym tuż przed otrzymaniem pieniędzy staje sie niezmiernie niemiły. Zabieg też został wykonany nieprawidłowo. NIE POLECAM!

super lekarz zrobiłam biust SUUUUUUUUPER

super lekarz zrobiłam biust SUUUUUUUUPER

Miesiąc temu w klinice Este L'arte miałam robioną operację uszu. Zabieg trwał krótko, tego samego dnia wyszłam do domu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, uszka już wyglądają super. Polecam.

Jestem stala klientka tego lekarza,jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam ponownie.Pozdrawiam:)

polecam dr Bratosia- robiłam korekcję uszu i jestem bardzo zadwolona.koszt operacji to 2700zł - efekty rewelacyjne. Polecam

Po raz drugi zaufałam doktorowi.15 lat temu powiększyłam sobie piersi i byłam baaardzo zadowolona:)Dziś wymieniłam implanty...wierzę,że po raz kolejny się nie zawiodę! Wspaniały specjalista.Pozdrawiam doktora i cały personel,w szczególności panią Izę:)

mam najpiękniejszy biust na swiecie po tygodniu mozna wrocic do pracy ciecie cesarskie jest duzo bardziej bolesne mqm 40 lat czuje się na 20 a wszystko to dzięki Panu Panie doktorze jeszcze raz b dziękuje pacjentka z 25 02 2010

mam najpiękniejszy biust na swiecie
po tygodniu mozna wrocic do pracy
ciecie cesarskie jest duzo bardziej bolesne
mqm 40 lat czuje się na 20
a wszystko to dzięki Panu
Panie doktorze jeszcze raz b dziękuje pacjentka z 25 02 2010

jestem 3 msc po operacji zmniejszenia piersi, efekt jest niesamowity, zdecydowanie poprawił się mój komfort psychiczny jak i jakość życia, Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia, sympatyczny, kulturalny, konkretny, to był świetny wybór, POLECAM