dr n. med. Ryszard Bratoś

Chirurg plastyczny

Dzięki Doktorkowi mam piękny biust(3 dzień -mimo tego już widać jakie cudo ), całkowicie zaufałam co do wyboru przez doktora wielkości implantów- ma rewelacyjną intuicje,dlatego wizyta jest konkretna, szybka, -czasami zarzuca sie dr że rutynowo,szybko , traktuje pacjentki -po prostu jest takim fachowcem ze nie potrzebuje 15-20 minut na zastanawianie sie,dumanie,myślenie on wie konkretnie, od razu ,on nie musi się zastanawiać , bez gdybania, może szpital na tatrzańskiej nie należy to super klinik jest skromna ale wystarczająca i najważniejsze że kieruje nią świetny fachowiec , nie raz słyszałam o super klinikach i kiepskich rezultatach a z resztą w klinice spedza sie na prawde mało czasu a wyniki operacji nosi sie całe życie,więc nie warto patrzyć na "rame" tylko drogocenny "obraz w ramie" :), PANIE DOKTORZE POZDRAWIAM SERDECZNIE UWIELBIAM PANA :):):):):):)również pozdrawiam super personel z tatrzńskiej. Na pewną opinię swoją potwierdze za 6 miesięcy po całkowitej rekonwalescencji.
PACJENTKA Z 14 LISTOPADA 2009 r:)

Profesjonalista pod każdym względem. Operacja powiek trwała niecałą godzinę. Tydzień po zabiegu już byłam w pracy. Oczy odmłodniały o ładnych parę lat. POLECAM!

Po raz drugi zaufałam doktorowi.15 lat temu powiększyłam sobie piersi i byłam baaardzo zadowolona:)Dziś wymieniłam implanty...wierzę,że po raz kolejny się nie zawiodę! Wspaniały specjalista.Pozdrawiam doktora i cały personel,w szczególności panią Izę:)

Miesiąc temu w klinice Este L'arte miałam robioną operację uszu. Zabieg trwał krótko, tego samego dnia wyszłam do domu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, uszka już wyglądają super. Polecam.

super lekarz zrobiłam biust SUUUUUUUUPER

super lekarz zrobiłam biust SUUUUUUUUPER

mam najpiękniejszy biust na swiecie po tygodniu mozna wrocic do pracy ciecie cesarskie jest duzo bardziej bolesne mqm 40 lat czuje się na 20 a wszystko to dzięki Panu Panie doktorze jeszcze raz b dziękuje pacjentka z 25 02 2010

mam najpiękniejszy biust na swiecie
po tygodniu mozna wrocic do pracy
ciecie cesarskie jest duzo bardziej bolesne
mqm 40 lat czuje się na 20
a wszystko to dzięki Panu
Panie doktorze jeszcze raz b dziękuje pacjentka z 25 02 2010

jestem 3 msc po operacji zmniejszenia piersi, efekt jest niesamowity, zdecydowanie poprawił się mój komfort psychiczny jak i jakość życia, Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia, sympatyczny, kulturalny, konkretny, to był świetny wybór, POLECAM

Dr. Bratoś skorygował mój obarczony wielkim garbiem nos idealnie. Wysłuchał mojej propozycji, szczegółowo wyjaśnił i narysował, co należy zrobić, zaproponował jeszcze skrócenie końca nosa, żeby całość wyglądała proporcjonalnie i wykonał zabieg tak, że efekt jest rewelacyjny! Moj nowy nos bardzo mi się podoba i pasuje do twarzy. Szczerze polecam tego lekarza!

polecam dr Bratosia- robiłam korekcję uszu i jestem bardzo zadwolona.koszt operacji to 2700zł - efekty rewelacyjne. Polecam

Jestem stala klientka tego lekarza,jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam ponownie.Pozdrawiam:)