dr n. med. Ryszard Brzeźniak

Internista

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie. Polecam wizytę u Pana Doktora.

Polecam wizytę u Pana Doktora.

Dzisiaj byłam u Doktora. Bardzo podobało mi się to, że do pacjenta podchodzi z fachowością. Bardzo dobrze, że doktor jest kardiologiem i endokrynologiem. Po obejrzeniu badań zaczął się zastanawiać, czy dalsza zwiększona dawka leku, nie obciąży za bardzo serca. To podejście do Pacjenta bardzo mi się podobało. Podobało mi się, że doktor ma czas dla Pacjenta. Bada bardzo dokładnie i przeprowadza równie dokładny wywiad. Szczerze polecam.

się zastanawiać, czy dalsza zwiększona dawka leku, nie obciąży za bardzo serca.
To podejście do Pacjenta bardzo mi się podobało.

Jestem po operacji usunięcia tarczycy. Leczę się u Doktora Brzeźniaka od półtora roku. Jest to lekarz, który poświęca pacjentowi wiele czasu. W rzeczowy sposób tłumaczy wszelkie niejasności. Jest kompetentny, sumienny, uprzejmy i bardzo słowny. Nie pozostawia pacjenta na pastwę "Systemu".

Byłam pierwszy raz u tego lekarza leczącego nadciśnienie, jest przede wszystkim UPRZEJMY co rzadko się zdarza i KOMPETENTNY, ale i rzeczowy - polecam maria ze szczecina

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin