prof. dr hab. n. hum. Ryszard Bury

Chirurg ogólny

3,4
3,2
3,2

Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało. Dziękuję mu za to że mimo bolących żylaków przez 30 lat jego fachowej opieki i leczeniu uniknąłem operacji. Operował mnie duże znamię bez najmniejszego bólu i mimo że na plecach to zrobił to tak dokładnie że nie ma najmniejszego śladu. Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.

Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało.

Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.

Cóż.... gość raczej niemiły , typ wiecznego złośliwca...ale robi co do niego nalerzy choc ja nie wybrzydzam nosem jesli idzie o lekarzy , niemal na rzadnego nie narzekalem. Chodze do niego od dziecinstwa ( kiedys rejonizacja a dzis bo malo osob do niego chodzi) Patologicznie złośliwy ( przy czym On chyba uważa ze również zabawny ) ale o pracy złego słowa nie powiem...dobrego tez nie, a moze jednak dobrego tak...nic nie zepsół to juz coś, a nawet w drobiazgach pomógł. Pamieętam kiedys jako nastolatek mialem rozwalona reke ( nie zeby bardzo ) i zapytał czy chce znieczulenei czy bede twardy. No kurde jasne ze bede twardy, no i czysci rane na zywca. Zrobilo mi sie troche slabo a ten smieje "siostro bedzie nam mdlal twardziel " ale nie krzyknalem :P

Szanowny Panie Bury. Jakim człowiekim trzeba być, by kobiecie która szuka pomocy dla swojego dziecka po wypadku ( źle się czuję , rana krwawi), której odmówiono pomocy w przychodni zdrowia powiedzieć że cytuję ,,pani nie radzi sobie w życiu ,,. Pan spojrzy w lustro i odpowie. Bogdan Caszyński

Szanowny Panie Bury.
Bogdan Caszyński

bardzo bobry z poswieceniem dla klienta stawia wlasciwa diagnoze ipacjet szybko wraca do zdrowia

Kiedyś byłem na pogotowiu i tam właśnie był pan Bury. W karcie informacyjnej napisał mi że mam stłuczenie nasad dalszych przedramienia lewego. Jednak gdy poszedłem ze skierowaniem do poradni chirurgicznej okazało się że ręka jest złamana. Lekarz u którego leczyłem się dalej pokazał mi to na zdjęciu wykonanym przez WSPR.Na gips było za późno. Dobrze że wszystko zrosło się dobrze. Dziękuje Panie BURY!