prof. dr hab. n. hum. Ryszard Bury

2,2
1,9
1,9

To moja pierwsze negatywna opinia na temat jakiegokolwiek lekarza… Takich lekarzy powinno się omijać z daleka i najlepiej odebrać jakiekolwiek prawo do wykonywania zawodu i kontaktów z pacjentami. Grubiański, głupie nielogiczne komentarze w stronę pacjenta, jakby dało się wystawić gwiazdki na minus to takie bym dodał.

Bardzo arogancki lekarz, bardzo złośliwy zanim mi pomógł musiał podogryzac zbędnymi komentarzami. Bardzo nie polecam tego lekarza

Złośliwie nie przepisał córce ortezy przy skręceniu stawu skokowego, oraz nie wpisał w zaleceniach zwolnienia z WF'u a jak zacząłem go dopytywać dlaczego, to się zdenerwował i w nerwach polecił mi założenie TINDER'a żeby się wyżyć. Rozumiem alternatywne metody leczenia, ale to już jest przesada. Wyraźnie nie panuje nad emocjami. Sytuacja ta miała miejsce na Pogotowiu Ratunkowym w Rzeszowie ul. Poniatowskiego w dniu 28.11.2023, wszystko to mogą potwierdzić pielęgniarki pracujące na zmianie. Zastanówmy się czy taki człowiek powinien pracować w pogotowiu ratunkowym?

Zastanówmy się czy taki człowiek powinien pracować w pogotowiu ratunkowym?

Bardzo nie polecam, lekarz z wybujałym ego, niesympatyczny, nieprofesjonalny, pozwala sobie na prywatne uwagi o zachowaniu pacjentów. Zajmuje sie wszystkim tylko nie tym co do niego należy. Nie zbadał córki, nawet do nas nie podszedł, tworzy toksyczną atmosferę w gabinecie, na wszystkie prośby mówi "nie" a na pytania odpowiada opryskliwie albo nie na temat.

Bardzo nie polecam, poniżanie pacjenta i niedokładne badanie. Nigdy żaden lekarz mnie tak nie potraktował.

Dzisiaj, niestety miałam przyjemność mieć do czynienia na pogotowiu z tym Panem i mam nadzieję, że to był mój pierwszy i ostatni raz. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem. Nie polecam, jeżeli jest możliwość to wszędzie byle nie do niego, przynajmniej nie na nfz

Szanowny Panie Bury. Jakim człowiekim trzeba być, by kobiecie która szuka pomocy dla swojego dziecka po wypadku ( źle się czuję , rana krwawi), której odmówiono pomocy w przychodni zdrowia powiedzieć że cytuję ,,pani nie radzi sobie w życiu ,,. Pan spojrzy w lustro i odpowie. Bogdan Caszyński

Szanowny Panie Bury.
Bogdan Caszyński

Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało. Dziękuję mu za to że mimo bolących żylaków przez 30 lat jego fachowej opieki i leczeniu uniknąłem operacji. Operował mnie duże znamię bez najmniejszego bólu i mimo że na plecach to zrobił to tak dokładnie że nie ma najmniejszego śladu. Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.

Bardzo dobry i dokładny lekarz jakich mało.

Jestem mu bardzo wdzięczny że dba o pacjęta bardziej niż o siebie.

Cóż.... gość raczej niemiły , typ wiecznego złośliwca...ale robi co do niego nalerzy choc ja nie wybrzydzam nosem jesli idzie o lekarzy , niemal na rzadnego nie narzekalem. Chodze do niego od dziecinstwa ( kiedys rejonizacja a dzis bo malo osob do niego chodzi) Patologicznie złośliwy ( przy czym On chyba uważa ze również zabawny ) ale o pracy złego słowa nie powiem...dobrego tez nie, a moze jednak dobrego tak...nic nie zepsół to juz coś, a nawet w drobiazgach pomógł. Pamieętam kiedys jako nastolatek mialem rozwalona reke ( nie zeby bardzo ) i zapytał czy chce znieczulenei czy bede twardy. No kurde jasne ze bede twardy, no i czysci rane na zywca. Zrobilo mi sie troche slabo a ten smieje "siostro bedzie nam mdlal twardziel " ale nie krzyknalem :P

bardzo bobry z poswieceniem dla klienta stawia wlasciwa diagnoze ipacjet szybko wraca do zdrowia