lekarz Ryszard Chirkowski

Wspaniałe podejście do pacjenta, pan doktor uprzejmy, serdeczny z poczuciem humoru. Prowadzi moją drugą ciążę, w pierwszej termin porodu wyliczył w punkt, co do płci dziecka też się nie pomylił. Poolecam bardzo!!

nie ma tylu gwiazdek, ile chciałabym zaznaczyć dr Chirkowskiemu za to jakim jest lekarzem i człowiekiem. Życzę sobie i wszystkim takich lekarzy we wszystkich specjalnościach. Jestem dumna, że mogę swoje zdrowie, a i czasem bywało, że życie, oddać w ręce dra Chirkowskiego.

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził na mnie zabieg w szpitalu na własne życzenie. Skierowanie miałam z innego powodu i kiedy powinnam być wypisana lekarz sam z siebie zaproponował zabieg (histerioskopii) Zabieg wykazał 2 polipy a próbka endometrium jej przerost. Takich lekarzy trzeba chwalić. Zaznaczam, że nie musiał tego robić mógł mnie wypisać ponieważ przyjęta zostałam ze skierowaniem podejrzenia ciąży pozamacicznej. Wynik krwi wykluczył ciąże a lekarz mógł mnie wypisać. Tak na pewno postąpił by nie jednen lekarz ale doktor Chirkowski "pochylił" się nad moim problem zadał sobie trud i wykonał zabieg. ...

Wiem, że teoretycznie każdy lekarz powinien zrobi tak samo ale niestety z doświadczenia wiem, że lekarze robią to co jest na skierowaniu nie wgłębiając sie w problem. Takich lekarzy powtarzam trzeba chwalić i polecać!

Dr Chirkowski jest przesympatyczny, bardzo kompetentny i zna się na rzeczy. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze, doktor poświęcił mi dużo uwagi i postawił (jak się okazało) trafną diagnozę. Polecam lekarza.

doktor pracuje nw oddziale położniczo-ginekologicznym Szpitala w Radziejowie. Jest bardzo kompetentny, zdecydowany, kontaktowy, wyrozumiały, świetny fachowiec, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentkom. Bardzo polecam

Dr. Chirkowski przyjmuje od niedawna na Kaliskiej 87A w poniedziałki od 16. Potwierdzam bardzo dobry lekarz, też miałam z nim do czynienia i to nie raz :) dusza człowiek.

gdzie we wloclawku przyjmuje ten ginekolog i pod jakim nr mozna sie umowic na wizyte ? Mialam z nim doczynienia w szpitalu i lekarz rewelacyjny!

Najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Ma szeroką wiedzę na temat uprawianego zawodu. Miły, uprzejmy i dowcipny. Udziela wyczerpujących informacji. jednym słowem - perełka wśród lekarzy.

Nie polecam ,lekarz nie godny zaufania!!! Na sali porodowej krzyczy na pacjentkę a nic nie tłumaczy.Myśli ,że jest najmądrzejszy .Brak podejścia do pacjentki ,bardzo nieuprzejmy :( Pacjentki doprowadza do płaczu na sali porodowej i naraża na dodatkowy stres.Preferuje porody z udziałem kleszczy :((((

Podoba mi się bardzo szerokie i całościowe podejście do diagnozowanego problemu, olbrzymie zaufanie jakie wzbudza wśród pacjentów kompetencje. Ogólnie pełen profesjonalizm !