lekarz Ryszard Ćwiąkała

Psychiatra

Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.

Byłem po raz pierwszy z wizytą , mile mnie zaskoczył , czas pokaże czy efekty leczenia są zadawalające .

Bardzo kompetentny lekarz można się zwieżyć ze wszystkiego cierpliwy ,bardzo mi pomógł.

Dramat w jednej osobie. Lekarz biegły, który nie rozpoznaje kilkuletniego alkoholika, krążą opinie ze sam lubi sobie wypic coś w gabinecie, stary lekarz edukowany .... lat temu, Nie powinien pracowac jako lekarz.

Nie powinien pracowac jako lekarz.

Miły, kompetentny starszy pan, bardzo doświadczony, poświęca pacjentowi dużo czasu, zrozumiale tłumaczy metody leczenia, szczerze mówiąc to pierwszy psychiatra, który zbadał mnie tak dokładnie, a leczyć się dane mi było już u wielu.