prof. dr hab. n. med. Ryszard Czajka

2,5
1,3

Wtrafilam do szpitala pare dni temu...badal mnie jakis lekarz a potem przyszedl profesor i lekarz powiedzial ze pacjentka gotowa do badania a on odrzekl ze nie chce mu sie badac... czy tak zachowuje sie profesor ???

Dzięki beztrosce lekarzy z odzdiału p. Czajki nasze dziecko walczy teraz w innym szpitalu. Teraz jeszcze zamknęli oddział z powodu bakterii, które moga powodować sepse. Głowy powinny polecieć.

Jako szef kliniki powinien być bardziej kompetentny i otwarty na potrzeby pacjentek.Klinika cofa się w rozwoju brak doświadczonej kadry a nonszalacja młodych lekarzy jest straszna to żle świadczy o szefostwie.Widocznie sam certyfikat to nie wszystko.A pan doktor mógłby częściej wychodzić ze swojego gabinetu w strone pacjentek.

Jako szef kliniki powinien nadzorować pracę swojego personelu i wprowadzać procedury zapewniające odpowiedni poziom opieki nad pacjentem. Jest to tym bardzej niezrozumiałe w kontekście posiadanego certyfikatu ISO !!!! Procedury obowiązujące w tym szpitalu są całkowitym zaprzeczeniem profesjonalizmu !!!! Badania histopatologiczne są dziasiaj standardem nawet w wiejskich przychodniach. Jeśli tak wygląda szkolenie młodych adeptów medycyny to strach pomyśleć co nas czeka za parę lat. Może wreszcie ktoś wprowadzi odpłatną służbę zdrowia oraz odpowiedzialność karną lekarzy za brak profesjonalizmu !!!!!!!!