lekarz Ryszard Derleta

Chirurg ogólny, Urolog

1,7
1,3

Nie polecam tego doktora, zero badania zero usg, popatrzył na genitalia z 1.5 m stwierdził, że wszystko ok i podziękował i zawalał druga osobę. Moje 4 problemy zbagatelizował i powiedział, że to normalne. NIE POLECAM

Odradzam każdemu. 10 lat przychodzenia na kontrolne wizyty 2 razy w roku! W gabinecie robił USG, ale niczego nie wykrył. Nie kierował na podstawowe badanie PSA. Zawsze było "wszystko dobrze". Kiedy po 10 latach tracenia czasu zrobione zostało PSA okazało się, że jest bardzo żle. Nawet, żeby zrobić biopsję robił problem ze skierowaniem, w końcu wypisał je lekarz rodzinny. Diagnoza- RAK ZŁOŚLIWY PROSTATY 3 stopnia, który ma to do siebie, że rozwija się wolno, nawet kilkanaście lat.

Pan doktor potraktował mnie jak natrętnego pacjenta który nadużywa cennego czasu lekarza bo chciałam skierowanie na USG w trakcie rehabilitacji , odmówił i nakrzyczał 🥺