lekarz Ryszard Domański

Internista, Gastroenterolog

Świetny lekarza.To specjalista,którego naprawdę można polecać,pomógł mi wrócić do zdrowia a inni lekarze zbywali mnie tylko głupimi poradami.Jak już wcześniej ktoś napisał pan doktor wykracza swoją wiedzą po za specjalizacje,co jest wielką zaletą.

Po rocznym leczeniu za granica i kilku badaniach,łącznie z endoskopią dopiero w Polsce w/w lekarz postawił prawidłowa diagnozę.Poza receptami otrzymałam szeroką informację łacznie z broszurami z dietą. Po zapoznaniu sie z literatura medyczna diagnoza odpowiada w 100% objawom. Szczerze polecam fachowość i taktowność w stosunku do pacjenta. Kokotowska Barbara

Kokotowska Barbara

po wnikliwej analizie wreszcie on rozpoznał moją chorobę za co jestem wdzięczny

po wnikliwej analizie wreszcie on rozpoznał moją chorobę za co jestem wdzięczny

Bardzo dobry lekarz. Zdecydowanie kompetentny , nie mydli oczu, swoja wiedza wykracza poza specjalizacje a co najwazniejsze skuteczny. Zdecydowanie polecam