3,9
3,7
3,7

Lekarz nie wystawia rachunku za wizytę. Odradzam. Moja wizyta trwała minutę i kosztowała mnie 150 zł. Lekceważąco podejście. Lekarz stwierdził bezczelnie, że z tego żyje..... Zbagatelizowanie problemu pani sekretarka w gabinecie każe sobie płacić, jeszcze przed wizytą.... Odradzam, drogo i z wyraźną chęcią złowienia jelenia. Przestrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzeczowy, konkretny lekarz. Trzy lata temu pomógł wyjść mojej mamie z nowotworu. Szyka decyzja, szybka operacja i leczenie. Jesteśmy mu wdzięczne. Fakt, że jest bezpośredni i nie owija w "bawełnę" , ale jest to lekarz z sercem (nie oczekuje niczego w zamian). Pozdrawiamy Pana doktora!

Jestem bardzo zadowolona z lekarza. Jest to człowiek o dużym zakresie wiedzy z zakresu onkologii, ma podejście do pacjenta, jest wyrozumiały,miły, sympatyczny,dobry psycholog,pomocny i naprawdę godny polecenia.

Wspaniały Lekarz,Lekarz-człowiek.Dzięki Jego szybkiej interwencji chirurgicznej i pokierowaniu mnie odnośnie dalszego leczenia wygrałam z rakiem. Serdecznie dziękuję. Anna K.Lubin

bardzo bardzo dobry lekarz specjalista w swojej dziedzinie leczę się od początku choroby u doktora jest doskonałym lekarzem karz demu polecam takiego lekarza dzięki doktorowi żyje powodzenie życzę dożo

Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam :)

Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam :)

Moim zdaniem jest to lekarz z bardzo dużą wiedzą, ale niestety brakiem uczuć. Moja wizyta była krótka i niemiła, ale droga.

Specjalizacja Pana Fenca jako onkologa wymaga od nigo specyficznego podejścia do pacjentów, dużo cierpliwości i wytrwałości, radzi sobie z tym w 100%. Po kontakcie z takim lekarzem wraca nadzieja w Polskie Służby Zdrowia. Niech Pan tak trzyma Panie doktorze. Życzę pomyślności.

Jest wybitnym specjalistą w swoim zawodzie,pełne zaufanie,życzyła bym sobie aby wszyscy lekarze byli tacy jak pan Doktor.Życzę pomyślności i sukcesu.

Nie jestem zadowolona z prywatnej wizyty u lekarza i każdemu odradzam.Diagnoza zbyt szybko postawiona,bez żadnych badań poza usg.Żadnego współczucia,wytłumaczenia"dania nadziei" Nikomu nie życzyłabym tego co tam wtedy poczułam...strach,panika,płacz i bezradność!"Lekarz to nie tylko dobry specjalista ale też bardzo dobry psycholog"tego zabrakło!