lek. dent. Ryszard Figurski

2,5

Jestem bardzo zadowolony. Lekarz profesjonalny, rzeczowy, mówi dokladnie co i jak, precyzyjny. Nie krzyczy tylko mowi konkretnie i wyraźnie. Przestałem sie bać wizyt stmatologicznych. POLECAM.

koszmar..... zdecydowanie nie polecam. Lekarz strasznie krzyczy, w dodatku stosuje słabe znieczulenie. Nigdy więcej tam nie pójdę.

Nie polecam, chamski, wredny, nic nie wytlumaczy. Nie boje sie dentysty, po wyjsciu z gabinetu tego pana cala sie trzeslam.

STANOWCZO ODRADZAM!!!! byłem na wizycie u Pana Doktora w Centrum Stomatologii w Toruniu (NA NFZ). Straszny buc i ham, wrzeszczał na wszystkich wokół w trakcie wizyty, biedne pielęgniarki chodziły przestraszone...zachowywał się jakby siedział tam za karę...pewnie!!! lepiej w prywatnym gabinecie....LUDZIE Z DALEKA BO PRZEŻYJECIE HORROR!!!!!

STANOWCZO ODRADZAM!!!!

Plombowanie pod narkozą? to psychicznie chore! Tylko małe dziecieczki tak mogą. Źle niektórzy znoszą całkowite znievczulenie, ale jeden ząbek przy takim jak operacja na otwartym sercu? Ale za to protetyka to u niego pełna i tania.

było super nie bolało szybko i skutecznie

było super nie bolało szybko i skutecznie