lekarz Ryszard Gabryś

Rehabilitant

2,5
2,5

Lekarz o bardzo dużych kompetencjach. Od razu (w przeciwieństwie do neurologów, u których byłem) postawił prawidłową diagnozę wykonał serię 16 zabiegów, po których wróciłem do pełni zdrowia i sprawności. Usługi nie są tanie, ale sprzęt nowoczesny i wysoki poziom profesjonalizmu.

Dr Gabryś wykorzystuje schorowane osoby i ich naiwność. Za zabiegi trzeba zapłacić kilkakrotnie więcej niż w innych gabinetach dokładnie na tych samych sprzętach i ten sam czas. Obiecuję poprawę i wyłudza tym samym olbrzymie pieniądze. Poza tym najlepiej żeby płacić gotówką bo później nie zostają żadne ślady! Takie postępowanie powinno być zgłoszone do izby lekarskiej. Uważajcie na niego i dokładnie rozeznanie rynek zanim nabierzecie się na to oszustwo

ten pan ma problem z agresją i przemocą, jest przemocowy, wyzywa innych od chorych psychicznie i grozi. nie polecam, odradzam tacy ludzie nie powinni być lekarzem

wole nie komentowac mojej wizyty,ale stanowczo odradzam ,koszt wizyty zalezny od pacjenta,naciaganie pacjenta na kolejne wizyty a jak to bywa w rehabilitacji mozna robic to do bólu tzn.bezterminowo.klinika w bloku wszystko na paru metrach plus jeden pokoj zajety przez lokatora co w krakowie jest juz dzis nie do przyjecia,cennik max wygorowany w najdrozszych klinikach w warszawie jest niższy.o wiedzy sie nie wypowiadam bo lekarz od samego poczatku nie wzbudza zaufania