dr Ryszard Giersz

Pulmonolog

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie, dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik. DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE. Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE.

Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

Witam wszystkich i polecam Doktora Giersza ,wysoka kultura osobista i fantastyczne podejscie do pacjeta.Wanda Giszczynska zadowolona pacjetka